Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Holnap mekkora erejű tüntetésr...

Holnap mekkora erejű tüntetésre lehet számítani Budapesten?

Figyelt kérdés
A diákok szerint 10.000-en lesznek. Mire lehet számítani? Tegnap kifütyülték valamelyik politikust, aki aki azt mondta, hogy ne legyenek erőszakosak, mert a készenléti rendőrség erősebb. Mire számítani? Lesz valami komolyabb? Elfoglalnak valamit? (Emberi Erőforrás Minisztérium, valamelyik híd, egy egyetem, esetleg valami kormányzati épület? Redőri beavatkozás lesz vajon? LEsz balhé?
2012. dec. 11. 16:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
65%
Én ott leszek, és remélem mindenki ott lesz, aki egy kicsit is átérzi annak a súlyát, hogy milyen szinten nivelláljuk el a felsőoktatást, és ezzel hogyan végezzük ki Magyarországot(és persze közel van Pesthez). Ez nem csak diákérdek, ez országérdek is. Műegyetem 16:00!!!!!!
2012. dec. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
67%
Remélem a jóvoltukból nem lesz leállítva a METRO mert el kellene érnem a vonatomat. Bár ha annyira nagy hőzöngésre készültök lehet holnap inkább "beteg leszek".
2012. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
82%
Kedves "Xenophilius"...ez nem a pártokról szól, ez a tüntetés az oktatás tönkretétele ellen szól...ne akarj belemagyarázni olyat ami nincs.
2012. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

# 2/4 Időpont tegnap 21:20

A "nivellálás" az mást jelent.

2012. dec. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
18%

"ez nem a pártokról szól"


Novák Előd mégis kapott egy "nácik haza" skandációt. Érdekes. Nem pártokról szól, hanem a fityesz baromsága ellen, akkor miért kell a jobbikosokat is oltogatni?

2012. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Azért egy 10.000-es tömeget neigen oszlatna fel a rendőrség, mert ha lőnek, akkor forradalom, letepergetni meg nemigen állnak neki, hisz 5.000 rendőrt se szednek össze, nem hogy 10.000-et, annyian meg nem fognak tudni elérni valamit is. Már ha összejönnek 10.000-en. Remélem! Én szurkolok nekik, nekem nincs lehetőségem felmenni, mert 230 km, meg én még csak középiskolás vagyok, 3-ra vagyok itthon, az út meg kocsial is 3 óra, de kocsival meg nem mennék, nehogy szétverjék vagy mittudom én. úgyhogy marad a tömegközlekedés. az meg 5 óra. így csak innen szurkolok, és reménykedek. De ha valami komolyabb lesz, biztos megyünk. Nem hagyhatjuk, hogy tönkretegyék a jövőnket, amiért 12 évet dolgoztunk, tanultunk. Ha szakma lett volna a célom, elég lett volna, ha kettes vagyok, és nem kitűnő meg jeles. És akkor tök mindegy lett volna, ha egy betűt nem tanulok, mert nekem 3-asnyi órán megragad, amit kedvelek abból. Töri, matek, földrajz, biosz, stb. De az angol, a kémia, a fizika, a magyar (irodalom, szaros elemzések, meg mitológia, meg mítosz meg mittudommég mi a fene, nyelvtan is eléggé utálatos, tudok írni, olvasni, hogy zöngés vagy zöngétlen, vagy alany vagy állítmány az nem tök mindegy? Szerintem az!) Úgyhogy ha én ezeket megtanultam, hogy egyetemre mehessek, akkor a minimum, hogy nem gátolnak meg ebben. Szégyen!
2012. dec. 11. 17:33
 17/36 anonim ***** válasza:
33%

Elnézve a tüntetők "komolyságát" elégséges lesz egy vízágyú is. -10 fokban elég kellemetlen tud lenni, ha vizes vagy...


Mondjuk én várok egy randalírozást, csak akkor legyen mikor én már Pesten KÍVÜL vagyok.

2012. dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
28%
Én marhára nem értek egyet a tüntetéssel. Épp ideje, hogy a sok lógos egyetemistának a tökére lépjenek.
2012. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
71%

De nem csak a lógós,bukott diákokra kell gondolni, hanem azokra is akik AKARNAK és szeretnének is tanulni tovább!


Egyébként azt nem értem,hogy ilyenkor miért tudnak összefogni az emberek, ez mind jó, csak máskor is jó lenne ha ennyire észnél lennének,és tennének is az elnyomás ellen!

2012. dec. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Komplikato ***** válasza:
100%

"szidják a jobbikot"


Kérlek, egy állítólag politika mentes rendezvényre mi a f*sznak megy a jobbik, meg a DK? El is lettek küldve a halál f*szára jól. És tök jogosan. Tudod van még aki emlékezik mi lett a valóban komoly kossuth-téri tüntetésből amikor "eltérítették" mocskos kis megélhetési politikusok. SEMMI!


Egyébként szkeptikus vagyok, én minden elszabott kormány alatt (mind az volt) drukkoltam, hogy legyen már bármilyen önérdek érvényesítő képességű csoport. Egyszer sem volt ilyen! Ha véletlenül tényleg lennének 15-30.000-en és szépen körbemászkálnak, meg kempingeznek picit a Kossuth téren az ugyan meg nem hatja a Fidesz-KDNP-t.


A felsőoktatás meg nem csak a "diákok" kérdése, a leendő diákok kérdése, az oktatók kérdése, iskolák megmaradásának kérdése, az iskolákból élő városrészek kérdése, meg olyan apró dolgokért, hogy honnan lesznek itthon orvosok, mérnökök, stb. ha már nem csak dolgozni, de suliba IS külföldre megy aki teheti?


Meg arról sem kéne megfeledkezni, hogy hányan szívták már meg az "olcsó" diákhitelt és azt se mennyi mínuszt csinál az állam kasszának ...

2012. dec. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!