Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Demján Sándor mire alapozza,...

Demján Sándor mire alapozza, hogy K Európa fel fog emelkedni, Ny EU pedig hanyatlani?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, Ő talán ért hozzá! Csak nem értem miért mondja ez!

Csak hozzáértő válaszokat várok!


2012. dec. 6. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Lehet kapott lóvét hogy ezt mondja.


Nem értem mire alapozza ezt a mondatát.

Talán olaj van a talpunk alatt vagy mi?

2012. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Onnan hogy ami fennt van előbb utóbb hanyatlani fog. Ez szimpla közdaságtan, ssemmi jó nem tart örökké. Az más kérdés hogy 10 vagy 1000 év mulva, ezt nem mondta, itt a bukfenc !
2012. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
A tényekre.
2012. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A globalizmus bűzös szájszagának lehelete hamarabb érződött itt keleten. De az igazi pusztítás a gazdaság megkerülhetetlen szabályai szerint nyugaton a jóléti országokban fogja odarakni keményen.


Néhány év, tüntetések végeláthatatlan sorozatai jönnek el Európa nyugati részébe mint állandó és hívatlan vendég.


"persze sokan ez ma még nem hiszik, pedig kiszámítható és elkerülhetetlen"

2012. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sz1u ***** válasza:
90%
Azért mondta, mert Fidesz-fan. Épp ma hallottam a Kossuth Rádióban Orbántól valami hasonló kijelentést. Csak a számok nem épp ezt mutatják...
2012. dec. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig azt mondja, ami az érdeke. A hiszékenyek meg benyalják és ő jól jár. Így megy ez.
2012. dec. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!