Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért volt a Parlamenti...

Miért volt a Parlamenti zsidózásos műbalhé?

Figyelt kérdés
Csak nem ezért? "Ráadásul Viktor Pelevin, már 1999-es kultikus regényében a Generation P-ben megírta, hogy „a népnek mindig muszáj lefoglalni valamivel az agyát”. És a pöttyös s.ggű csapat tovább agyalhat az új adókról mert,fejlődés az nem látszik.

2012. dec. 3. 18:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%

Hogy nem lehet Izraelben kettős állampolgár politikai személy, mikor az állam kb 60 éves vannak azért ott idősebbek is..No mindegy, ennyit a kurucinforól.

Kérdező! Nem tudom direkt játszák-e ezt, minden esetre a fidesz tudja mikor lehet még egy is kakit szinte észrevétlenül lenyomni a torkunon. Utcákat nevezni is fontos volt pont annyi milliárdért...

2012. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%

Azt mondta Vona, hogy: ,,Ha Önt ennyire foglalkoztatja ez a zsidókérdés, akkor költözzön ki Izraelbe, és akkor reggeltől estig foglalkozhat vele, de ez itt Magyarország, és én egy magyar pártnak vagyok az elnöke, had foglalkozzam már Magyarországgal!" Meg sem néztem már vagy fél éve, mégis fejből leírtam. Persze ezt is uszításként meg náciságként kell feltüntetni, hogy jujj elküldte Izraelbe, mindjárt kiírt minket féljünk a náciktól ááá.

Szánalmas. És túl nagy a füst, ahhoz képest a kis tűzhöz, amit a Jobbik rakott ;)

2012. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%

Ha a Saint Lucia államelnöke nyilatkozta volna, hogy jól haladnak, ill. Saint Lucia-i befektetők felvásárolják Magyarországot(*), ha Saint Luciai kémrepülőgépek repkednének a légterünkben úgy, hogy a választott "képviselőink" mindezt elhallgatnák akkor a Jobbik Magyarországért Mozgalom azt próbálná megtudni, hogy a Parlamentben illetve a kormányban hány olyan magyar képviselő ül, akik titokban Saint Lucia állam állampolgárai is egyben. Egy ilyen sajnálatos esetben ki lehetne jelenteni, hogy nagy valószínűséggel nemzetbiztonsági kockázatot jelent az, hogy Saint Luciai állampolgárok ülnek az országgyűlésben (legfőbb törvényhozó szerv) és a kormányban (legfőbb végrehajtó hatalom).


* nem ez történt: http://www.youtube.com/watch?v=UPHCiGL6r-M


Lehetnek a tények is antiszemiták?

2012. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 bumbi02 ***** válasza:
81%

Azt mondta Vona, hogy: ,,Ha Önt ennyire foglalkoztatja ez a zsidókérdés, akkor költözzön ki Izraelbe, és akkor reggeltől estig foglalkozhat vele, de ez itt Magyarország, és én egy magyar pártnak vagyok az elnöke, had foglalkozzam már Magyarországgal!"


Érdekes, hogy a Jobbik az a párt, amelyik legtöbbet foglalkozik Izraellel, és annak politikájával.

2012. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
Csak a szándék a fontos, ami a felszólalás mögött volt. Semmi más.
2012. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Komplikato ***** válasza:
55%

"Csak a szándék a fontos, ami a felszólalás mögött volt. Semmi más."


Pont az a vita tárgya. :D

2012. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Komplikato ***** válasza:

"a kormány szünet nélkül a külföldi stratégiai érdekeltségeket szolgálja ki. A nagy részük IZRAELI érdekeltségű akár tetszik, akár nem."


Ezt ellőtték sokan az USA-val kapcsolatban, még is az ottani cégek 60-70%-a szaudi és egyéb gazdag arab emberkék kezében van. Idehaza meg "egyesek" rá vannak izgulva a zsidó összeesküvés elméletekre, közben kilóra adják el az ország darabkáit ruszkiknak, kínaiaknak, vietnámiaknak, stb.

(Egyes aljas vélemények szerint fenti népektől meg jó pénzt kap az, aki monjuk az EU-ban látja/látattja a patást ...)

2012. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%
De azért azt is hozzá tenném, hogy nem a jobbikosok tapostak izraeli zászlót hanem a zsidók magyart...(tudom, hogy töröltetik, de azért gondoltam kiírom).
2012. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2012. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
51%
Mikor tapostak a zsidók magyar zászlót?
2012. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!