Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a sz*r történik a Jobbikban...

Mi a sz*r történik a Jobbikban? Hova fogy a frakció?

Figyelt kérdés

Két év alatt eltávozott Pősze Lajos, Endrésik Zsolt, Samu Tamás Gergő, Szegedi Csanád, Lenhardt Balázs.

Ki a jogerős börtönbüntetés miatt, ki mert kiderült hogy zsidó, ki azért mert fel merte jelenteni... Hogy van ez?

Nem kárörvendésképpen kérdezem.

Ők mind rosszak voltak?

Vagy a Jobbik lett rossz?

Nem értem.



#Jobbik #Vona Gábor #parlamenti frakció #Lenhardt Balázs
2012. nov. 10. 20:09
1 2
 1/16 tavol elo ***** válasza:
63%
Hat ez meg csak a felido, szerintem hamarosan tavozni fog Morvai is aztan a vegen csak a nyolc osztalyos utcai harcosok maradnak. Egy olyan partba elvegetalni ahol egy rossz nezes vagy egy mas velemeny miatt is rogton zsidoberenc, hazaarulo lehet valaki nem sok ertelmes ember marad sokaig!
2012. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Egy olyan pártban, amelynek az ideológiai létalapja az ellenségkeresés és mások kiközösítése, nem csoda, ha előbb-utóbb mindenki megutálja a másikat.
2012. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Én induláskor reménykedtem egy rendpárti, magyarpárti de mérsékelt jobboldali erőben...


Aztán egyre inkább a zsidózás, cigányozás, libsizés vette át a fő szerepet és részemről hagytam a pártot...


Azóta a Vona meg a többiről kiderült videók csak megerősítettek ebben.


Mindenki maga dönt hogy mit vár a Jobbiktól! Nekem már sok amit csinálnak...

2012. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

Balázs nem volt csapatjátékos, nem a pártból lépett ki, hanem a Parlamentet hagyta ott.


Figy, a média a nagykutyák kezébe van, így ha valami kellemetlen történik a jobboldal körül, rögtön szétkürtölik. A többi pártból is szoktak elmenni emberek, csak az nem hír.


Ugyanúgy az se hír, ha a Jobbik, vagy a Gárda segít az árvízi gátakon, ételt oszt vagy kimenekít egy terrorban tartott magyar családot az otthonából.


A globális média mindig csak 1 részét közli a valóságnak, hisz nem az a célja, hogy információt adjon, hanem hogy a véleményedet formálja.

2012. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Raptor666 válasza:
58%

Mindegyiknek megvan az oka!

Pősze Lajos áruló, aki bizalmas információkat adott ki pénzért.

Endrésik Zsolt és Samu Tamás Gergő (azt hiszem együtt lettek kizárva a pártból), mert a háttérben szervezkedtek, a borsodi megyei elnökség ellen.

Szegedi Csanád NEM a zsidó származása miatt lett kizárva, hanem, mert megvesztegetésen kapták. Sokan (én sem) akartam elhinni, de azóta már bebizonyosodott.

Lenhardt Balázs a Jobbiknak tagja maradt, ez amolyan "formaság", hogy nem ül a frakcióban. Neki annyi volt a hibája, hogy egyeztetés nélkül egyedül jelentette fel Szegedi Csanádot holott tudta, hogy folyamatban van a dolog. Ez nem is olyan nagy hiba, de egy pártban szabályok vannak amit be kell tartani, és ezt Ő is tudta.

2012. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Hova fogy a frakció? Remélem el a parlamentből.
2012. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Komplikato ***** válasza:
79%

Véletlenül sincs összefüggésben azzal, hogy kifelé a sajátjaik felé ők a nagy megmondó párt és igaz ellenzék, miközben ott nyalnak be a kormánynak a többi ellenzéki csoport elleni kis műsoraikkal "véletlenül" ahol lehet?

Szerintem meg a tagság jó részének a hócipője vele, hogy csak hangerőben képviselik az ország dolgait, miközben jó megélhetési politikusként dörgölőznek az aktuális hatalomhoz.

2012. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Egyszerű a képlet. A 2010-es választások előtt az volt a forgatókönyv, hogy "ha bekerülünk az országgyűlésbe, akkor majd...". Akkor majd rend lesz, ők megvédenek mindenkit, kiállnak mindenkiért és majd akkor lesz itt olyan világ, hogy azt mindenki megemlegeti, mer' a Jobbik még ellenzékben is erős.

Aztán eljött 2010, bekerültek az országgyűlésbe... És nagyjából ennyi. A parlamenti munkájuk nem sokat ér - bár tegyük hozzá, erről nem csak ők tehetnek. Mivel szélsőségesebbek a többi pártnál, ezért nem nagyon találnak támogatókat, tehát egyedül maradnak az ötleteikkel. Ráadásul a Fidesz-KDNP kétharmada mindennemű ellenzéki kezdeményezést sikerrel hiúsít meg. Tehát hiába is talál ki bármit az ellenzék, a kormánypárt erőből nyomja le, mert kétharmaddal bármit megtehetnek.

Így hát vergődik a Jobbik, nem tudja beváltani a nagy ígéreteit. Születnek tervek arra, hogy lehetne jobbá tenni az országot, de megvalósítani nem tudják őket. Azzal meg nem sokat érnek, hogy napirend előtti felszólalásokban, parlamenti vitákban, sajtótájékoztatókon és lakossági fórumokon kinyilatkoztatnak, megmondanak, cigánybűnözőznek, Tiszaeszlároznak. A "mi merünk beszélni róla" ütőkártyát egyszer már kijátszották, az embereket nem lehet pár tiltott szóval meggyőzni.

Ráadásul ott van Tiszavasvári is, amiből még mindig nem lett tejjel-mézzel folyó Kánaán, pedig elméletileg már két éve ez "a Jobbik fővárosa". Így hát a párt eredményeit tekintve bajban van és a megoldások megtalálása mellett - vagy épp helyette, ezt nem tudhatja egy egyszerű kivülálló - megy az ellenségkeresés. Őket megfigyeli a TEK, ki akarják iktatni őket, Tiszavasváriban is puccsot szervezett ellenük a Fidesz, satöbbi, satöbbi. Érdekes módon minden és mindenki a Jobbik ellen esküdött össze, de ők az égvilágon semmi hibát nem követtek el. És persze nem csak külső ellenségek vannak, hanem belsők is: nekem úgy tűnik, mintha radikalizálódna a párt, kezdene itt is kikristályosodni egy "kemény mag", akik még a magyaroknál is magyarabbak. Ilyen helyzetben pedig néha előfordul, hogy egyes képviselők kiperegnek a pártból.

2012. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%

"Szegedi Csanád NEM a zsidó származása miatt lett kizárva, hanem, mert megvesztegetésen kapták. Sokan (én sem) akartam elhinni, de azóta már bebizonyosodott. "


Ezt a jobbikosokon kívül szerintem senki nincs aki elhiszi!


Hisz olyannal zsarolták ami egyetlen más pártnál sem lenne zsarolási téma!!

A Jobbik viszont masszívan zsidóellenes retorikát folytat amibe nem fért volna bele ha kiderül hogy ezt egy Holokausztot túlélt ember rokona mondja!(mert ugye hivatalosan Csanád nem zsidó csak zsidó vallást követő ősei vannak! De a Jobbik szavazók nagy részénél ez már egyenlő azzal hogy zsidó!


Az a baj hogy a Jobbik politikusai is olyanok mint a fideszesek! Azt hiszik mindent kifacsarhatnak és mindent kimagyarázhatnak!!


Mert ugye ha valaki országgyűlési képviselő akkor oda indok kell hogy elkérjék a papírjait... ugye??? :)))

De ki lehet ezt is magyarázni hogy ez "üldöztetés" volt és hogy "jogai vannak"...

Mert ugye ha 1-nél többen igazoltatnak az már üldöztetés!! :))


A jobbik már rég nem az aminek indult!

2012. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Raptor666 válasza:
33%

"Hisz olyannal zsarolták ami egyetlen más pártnál sem lenne zsarolási téma!!"


Nem tudhatod, hogy más pártokban, kit, mivel zsarolhattak meg ami nem derült ki.

Az igaz, hogy a Jobbikban ez egy kényes téma, de nem kizáró ok. (((Olyan, mintha egy LMP-sről kiderülne, hogy részt vett egy melegellenes felvonuláson))) :)

2012. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!