Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Vittner Mária...

Szerintetek Vittner Mária miért van még a fideszben? Nem a Jobbikban lenne a helye?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 01:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, miért a jobbikban lenne a helye... amúgy az 56osok általában fideszesek.
2012. jan. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Pénzért.
2012. jan. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Vittner annak idején lecsukták egy kis időre és azóta is ebből él. Az első adandó alkalommal hozzácsapódott egy párthoz a mi "hősnőnk" mert rájött, hogy mekkora pénz van a politikai bizniszben. 56-ban sokkal nagyobb hősök is voltak, de ők nem ültek be egy pártba, helyette a nyomorban meghaltak. Mariska pedig hőssé lett kikiáltva mert csücsült egy pár hónapot, mialatt a többiek lövöldöztek az utcán.


Szájharcos, mint a többi politikus, teljesen mindegy melyik pártban ül.

2012. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Én csak azt nem értem, hogy mit keres a Parlamentben 8 általánossal...tényleg szar lehetett '56-os elítéltnek lenni, de ettől még nem érzem azt, hogy olyan szakértelemmel rendelkezne, ami az országot szolgálná...
2012. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. A legszegényebb parlamenti képviselő, saját vagyona nincs. Nézd meg a vagyonnyilatkozatát.

3. Az a "néhány hónap", ameddig ült, egész pontosan 1957-től 1970-ig tartott.

4. Ebben viszont van igazság...

2012. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és kérdező: Wittner Máriának hívják.
2012. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"2. A legszegényebb parlamenti képviselő, saját vagyona nincs. Nézd meg a vagyonnyilatkozatát. "


Azért biztos vagyok benne, hogy nem a 30 négyzetméteres panelban kuporog és nem Zsigulival jár. Ő is ügyeskedik, hogy ne kelljen bevallania a vagyont, mint Gyurcsány elvtársa annak idején.

2012. júl. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!