Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit takar a tolerancia diktatú...

Mit takar a tolerancia diktatúrája?

Figyelt kérdés

Én valahogy így értelmezem: mindenkinek be kell ny****, nem nevezhetem nevén a dolgokat( pl.: romák helyett cigányok), nem nyilvánulhatok meg még a negatív érzések látszatával sem arabokkal, zsidókkal szemben (stb.), bármit is mondok, politikailag nem leszek korrekt.

Hogy december elsején AIDS-szalagokat viseltetnek a médiában az emberekkel, mert ha nem így tesznek, már kirekesztők. És még sorolhatnám.



2012. dec. 1. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem is elég gáz ami itt folyik.

Európa tönkretétele folyik az egyenlőség nevében.És ezt zsidóként mondom.

Túl sok a bevándorló a rossz vérvonalakból.Ezzel komoly gondok lesznek.

2012. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Orwell 1984-e 2012-re megvalósult! Csak Nagy Testvér helyett a Toleranciát kell istenként imádni!
2012. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Ja, meg a sok kis rákos gyereket is mindig segíteni kell meg steril szobát építeni, kirándulni vinni. Undorító, ami ebben az országban folyik. Pedig mennyivel szebb lenne ez a Nemzet (sic!), ha kirekeszthetnénk a beteg embereket és csak a legfontosabb dogokra koncentrálhatnánk mint például egy Nemes Turul szobor felállítása az Ezeréves Határon (sic!)


-Iróniai-


A legszomorúbb, hogy ma már a szélsőjobboldaliaknak is a kedvére kell tenni mert ha nem így teszel, akkor az a szűk pá százezres kisebbség kijelenti, hogy nem vagy igazi magyar. Bezzeg ők munkanélkülien, egész nap a kocsmában ülve testesítik meg az igaz magyarságot, mind fizikailag, mind spirituális szinten is.


"Hogy december elsején AIDS-szalagokat viseltetnek a médiában az emberekkel, mert ha nem így tesznek, már kirekesztők. És még sorolhatnám."


Ilyet ki mondott? Tudod mi az a szolidaritás? Nektek nagymagyaroknak különösen figyelnetek kellene ezekre a dolgokra, hiszen számos nemzettársatok érintett. Ja, hogy nektek annyi jön át belőle, hogy sok homoszexuális ember és intravénás kábítószer használó is érintett? Igen, ők a kis százalék. Szerintem te igen keveset tudsz erről a dologról, bár a te köreidben nem kell mélységeiben ismerni dolgokat, pláne nem betegségeket.

2012. dec. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Ne előítéleteskedj úgy, hogy nem ismersz. Ha Te látatlanban szélsőjobboldalinak tartasz embereket, akkor Te nagyobb náci lehetsz, mint hinnéd (bár nem ismerlek).

Attól mert valaki (elég sokan) nem viseli el a tolerancia diktatúráját még nem lesz náci.

De ennyi erővel nevezhetnél kommunistának is, mert gondolom van annyi tudásod, hogy kedves kommunistáink hogyan bántak a bármiféle "elhajlókkal", mennyire TOLERÁLTÁK a másságot.

2012. dec. 2. 12:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Érdekes szókapcsolat. Mármint ez a "tolerancia diktatúrája". Mivel úgy néz ki, te alkottad meg, akkor te is válaszold meg, kérlek. :)

Egyébként ne aggódj, ez a "bármit is mondok, politikailag nem leszek korrekt" érzés ez mindenütt ott lehet. Egyik ismerősöm pl. b.zinak nevezi magát, ha erre kerül sor (tehát pl. azzal nyaggatják, hogy van-e barátnője - és hát nincs, mert barátja van). Nem kicsi iróniával, gúnnyal mondja, mutatja a meleg közösségnek, hogy nem utálni kell a szavakat, hanem más hangsúllyal mondani, egyre többször, hogy megszűnjön a negatív hatás és töksemleges legyen. Erre mindig úgy néznek rá, mint tyúk a piros kukoricára, beszólnak neki, hogy biztos rühelli önmagát stb. Jó nagy f.szság, nem? :D


Na, ne parázz már. Nem kell gúzsba kötnöd magad és kiabálnod, hogy hú, elnyomnak. Gúzsba kötnek úgyis. Ha még tépelődsz is rajta,... hát te tudod. Legalábbis én kétszeresen nem szeretem sz.rul érezni magam.


Ja és nem tudom, mi a bajod a piros szalaggal.

Jó figyelemfelkeltő eszköz, hogy a HIV fertőzöttséget, az AIDS-et vissza kell szorítani!

Én is kitűztem, kérdezték is, miért. Mondtam, hogy azért, mert így emlékeztetek mindenkit arra, hogy bizony ennek áldozatai vannak, ez nem móka, ébereknek kell lennünk és nem szabad kis csoportokra ráhúzni, hogy csak az ő kis zárt közösségük dolga. Mert mindannyiunké. Tehát jelzem a piros szalaggal, hogy én felelősségteljes ember vagyok, eljárok szűrésekre, a saját és a partnerem egészségére egyaránt ügyelek, gumit húzok stb.

Azért tűzik ki, hogy legalább az év egyetlen napján győzzön az emberek kíváncsisága, felelősségtudata és utánakeressenek, mit is jelent ez a jelkép - tehát példamutatásról van szó. Pozitív példa, hogy ne HIV pozitív legyél.

Hogy érted, hogy ha nem teszik ki, akkor kirekesztők? Sajnálom, de nem értem ezt a mondatodat.

2012. dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Benne van a kifejezésben:Amikor a tolerancia diktál!
2012. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dick Esmen ***** válasza:
Ilyen nincs.A kettő üti egymást.
2013. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valamilyen mértékben mindenki toleranciát gyakorol. Tolerancia: türelmesség, elfogadó készség mások nézetei, vallása, életformája iránt, engedékenység, megértés ,tűrés. Csak az a kérdés milyen mértékben..

Én elfogadom hogy mások máshogy élnek, más bőrszínük, vallásuk, más szokásaik vannak mint nekem, és szeretném ha mások is tolerálnák az én szokásaimat. Ez alól csak az kivétel amik károsak lehetnek másoknak. Tehát a kérdés hogy valaki vagy valami mennyire hasznos jó? Annyira tolerálható is.

2013. febr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti liberálisan, hogy a cigány lop ,csal ,gyilkol megölnek tolerálnod kell ezt még ha kést mereszt beléd, ha megvéded magad megy te leszel a szemükbe az új nagy náci , Hitler. De a cigánynak szabályos a gyilkolás.
2013. márc. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!