Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fikázzák azokat akik...

Miért fikázzák azokat akik azért szavaznak egy pártra mert szimpatikusak nekik a párt tagjai, vagy szeretik a párt vezetőjét és hisznek benne? Ha jól tudom szólás, vélemény és vallásszabadság van.

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 13:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%

"Ha jól tudom szólás, vélemény és vallásszabadság van."


Például éppen ezért fikázzák.

2012. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Akkor Rákosi vagy Kádár elvtárs is apafigura volt? Nem is értem '56-ot, vagy a rendszerváltást! Azok is csak fikáztak, akik azokat szervezték? :DDD
2012. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%
Tudod a fejlett társadalmakban (egyébként jellemzően az ilyenekben van vélemény- és vallásszabadság) politikusokat nem "vezetőnek" tekintik, hanem "képviselőnek". Gondolkodj el a két szó közti tartalmi különbségeken.
2012. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%

Putyin, na ő apafigura. Olyan rendszert akarsz itt is? :)

Akkor a szólásszabadságot el is lehet felejteni teljesen.

2012. nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%

Mint a régi Ceausescu vicc.


Ceaușescu és felesége kérdi a néptől:

-Kik vagyunk mi nektek?

-Apánk és anyánk.

-Kik akartok lenni?

-Árvák.

2012. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Pont ez a baj amikor valaki elköteleződik egy párt mellett megkedveli a vezetőjét és amikor az hülyeségeket csinál akkor is kitart mellette véleményével, csak azért mert kedveli azt vagy őt. Ez vezet bizonyos vaksághoz. De szó se róla érthető mert a szerelem a barátság is így működik bizonyos fokig. Vannak emberek nem is kevesen akik nehezen tudják kettéválasztani az érzéseiket és a racionális megítélést. Erre pont jó közeg a vallás mert ott a hitnek nagy jelentősége van. Pedig ha hiszek valamiben akkor még nem kell vaknak lennem.
2012. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Dick Esmen ***** válasza:
Ja,szabadság van.Ezért lehet fikázni is.
2012. nov. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Összetartóbb országokban a nép tagjai úgy tekintenek a miniszterelnökre, mintha az apjuk lenne."


Apám inkább nem evett, de nekem jutott mindig.

Miniszterelnökünknek van mit enni, de a népét hagyja éhen dögleni. Az ilyen apát a gyereke sem tiszteli.

2012. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!