Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem sok ez már?!...

Szerintetek nem sok ez már?! Listázni az izraeli állampolgárokat!? Nem lépett át egy határt a Jobbik!?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 20:22
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
30%

Előzőnek.


„The state's registration which serves as the basis for the data in the Identity Cards still indicates the ethnicity of each person, and this information is available upon request in certain circumstances determined by the registration law.”

2012. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
87%
Akit felháborított a Jobbik viselkedése, vasárnap 15.00-kor tüntetés lesz a Kossuth téren!!! Gyertek ki!!!
2012. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
13%
Egyszer már írtam ide, most még egyszer muszáj vagyok: Nem faji vagy vallási hovatartozás listázásáról van szó (ami nem is lehetne valóban elfogadható!), és nem is a lakosság listázásáról, hanem arról, hogy nyilvános adat lenne, hogy a saját (!) képviselőink mely ország állampolgárai még a magyaron kívül. Én ebben semmi rosszat nem látok, de a műbalhéval remekül el lehet csúsztatni mindent ahelyett, hogy nekem mint választópolgárnak (akinek mellesleg azt is köszönhetik hogy a parlamentben süttetik a hasukat) kiadnának magukról olyan információt, amit jogosan szeretnék tudni.
2012. nov. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy nem lenne baj, ha a kettős állampolgárságról beszélt volna, de nem. Ő csak kifejezetten a zsidókat írná össze. Ez a felháborító!
2012. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
11%
Nem csak. Más kérdés, hogy a prioritás valóban az izraeli-magyar kettős állampolgárokon van. Ez is tény, hogy az európai normáknak Izrael politikája a legkevésbé sem felel meg.
2012. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
29%
Elozonek: ezzel szemben a palesztin terror tokeletesen megfelel az europai normaknak.
2012. dec. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen azt is meg kell vizsgálni, hány palesztin-magyar kettős állampolgár ül a mi országgyűlésünkben. Támogatom az ötleted.
2012. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!