Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem sok ez már?!...

Szerintetek nem sok ez már?! Listázni az izraeli állampolgárokat!? Nem lépett át egy határt a Jobbik!?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 20:22
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
0%

"„És mégis hány magyar-izraeli kettősállampolgár ül a parlamentben? Mert szerintem egy sem” "


Nem azzal kell foglalkozni ki milyen állampolgár, hanem ki milyen származású. Gyöngyösi itt csak a forró kását kerülgette.

2012. nov. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
25%

" Izrael számon tartja a polgárai etnikumát is. Érdekes, azért miért nem rinyálnak, akik most ezért rinyálnak?"


Mert nem Izraelben vágunk. Senkit nem érdekel, mit csinálnak innen 2000 kilométerre.

2012. nov. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
77%

"Mert nem Izraelben vágunk. Senkit nem érdekel, mit csinálnak innen 2000 kilométerre."


Hát engem meg érdekel, mivel pont arról van szó, hogy egyesek ennek az Izraelnek is állampolgárai miközben itt Magyarországon képviselők.

2012. nov. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 Andizsuzsi ***** válasza:
79%

"Egy olyan okmány mely hitelt érdemlően igazolja az illető faji hovatartozását"


Úgy érted, hogy valaki kállít neki egy igazolást arról, hogy ő homo sapiens sapiens? Mert tudomásom szerint a Föld összes lakója ebbe a fajba tartozik.

2012. nov. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 Andizsuzsi ***** válasza:
68%

"Ez csúsztatás, Gyöngyösi a kettős állampolgárokról beszélt, akik nem indulhatnának képviselőként"


Pontosan idézem, mit mondott:

"pont itt lenne az ideje egy ilyen konfliktus kapcsán annak, hogy felmérjük azt, hogy az itt élő, és különösen a magyar Országgyűlésben és a magyar kormányban hány olyan zsidó származású ember van, aki bizonyos nemzetbiztonsági kockázatot jelent Magyarország számára".


Nem kettős állampolgárokról, hanem zsidó származású emberekről beszélt. Utána a "javított" verzióban is csak az izraeli-magyar kettős állampolgárokról, a többi kettős állampolgárról nincs szó.

2012. nov. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem sok. Csak gonolkodjál el azon miért van az, hogy külföldön a sok országban a baromi nagy demokráciában elkérik a nemzetiségedet mindem egyes szarhaz sőt politikai állásban te nem indulhatsz bevándórlóként. Sorolhatnám ide a banktörvényt vagy a médiatörvényt. Oda mért nem megy senki avékolni, hogy miért van olyan antidemokratikus intézkedés.
2012. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
3%

"Szerintem nem sok. Csak gonolkodjál el azon miért van az, hogy külföldön"


Magyarországon vagyunk tudtommal, nem külföldön. És itt nem is bevándorlókról van szó. Erről ennyit.

2012. nov. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 Andizsuzsi ***** válasza:
81%
Utolsó! Itt nem a bevándorlókról van szó, magyar állampolgárokról. Mondjál olyan "baromi nagy demokráciát", ahol azért nem vállalhat valaki tisztséget, mert nemzetiség?
2012. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
12%
Én jót röhögtem rajta. Kell egy ilyen mókás párt is, akik szélmalomharcot folytatnak délibábok ellen, miközben mások komoly dolgokkal foglalkoznak:)
2012. nov. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
32%
az izraeli törvények szerint minden izraeli állampolgár katona.tehát a magyar parlamentben izraeli katonák ülnek és döntenek rólunk.na már most ez valóban nemzetbiztonsági kockázat!
2012. nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!