Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hány izraeli...

Szerintetek hány izraeli állampolgár ül jelenleg a Magyar parlamentben? Ma kitüzték páran a sárga csillagot is. Ha van ilye, ők hogyan képviselik a Magyar állampolgárokat?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 27. 12:44
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
3%

"Akkor takarodjon a többség Magyarországról mi?"


Igen ez így korrekt lenne.

2012. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 tetro ***** válasza:
74%
Egy konkrét esetet mondjatok már, ahol a Parlamentben valaki az izraeli érdekeket támogatta magyarokkal szemben. Egyet. Emeljünk ki egyet csak.
2012. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
49%

"Egy konkrét esetet mondjatok már, ahol a Parlamentben valaki az izraeli érdekeket támogatta magyarokkal szemben. Egyet. Emeljünk ki egyet csak."


Kémrepülő botrány.

2012. nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
91%
Sziasztok, bocsi késtem kicsit, elkezdődött már a zsidózás?
2012. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
39%

"Egy konkrét esetet mondjatok már, ahol a Parlamentben valaki az izraeli érdekeket támogatta magyarokkal szemben. Egyet. Emeljünk ki egyet csak."


Az IN-KAL embereinek bevetése a tüntetők ellen. Egyik másik magyarul sem tudott, csak héberül.

2012. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
22%

"Sziasztok, bocsi késtem kicsit, elkezdődött már a zsidózás?"


El hát. De mért nem olvasol, idétlen kérdések helyett?

2012. nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 tetro ***** válasza:
77%
Sajnos tévedsz. Nem én vagyok antimagyar. Mert magyarnak lenni nem arról szól, hogy machetevel agyon basszuk a szomszédot. Sajnos benne elromlott valami, így azt hiszed, aki nem szomjazik vérre, az már antimagyar. Nem tudom mi az, ami bebizonyíthatná neked, hogy elmebeteg gondolataid vannak. Valószínűleg semmi. Csak remélni lehet, hogy a hozzád hasonlók előbb-utóbb elfogynak. Mert ha nem, akkor ennek az országnak hamarabb lesz vége mint gondolnátok. Mert félelmetes módon még ahhoz is hülye vagy, hogy felfogd, amit beszélsz, az minden egyes történelmi példában hova vezette az illetékes országokat.
2012. nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 tetro ***** válasza:
67%

Ez a kémrepülő a legendákon kívül hol szerepelt? És hol támogatta ezt a parlamentben bárki? És hogy csorbultak ezzel a magyar érdekek?

Én kinn voltam az összes tüntetésen. És nem a rendőrök oldalán. Senki nem beszélt héberül. Nem tudom honnan húztad elő, akkora ökörség, de egyébként is mit bizonyítana ez? :D Amúgy szerinted az In-Kalnál héberül beszélnek a biztonsági emberek?

2012. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
46%

"tetro válasza:


Sajnos tévedsz. Nem én vagyok antimagyar. Mert magyarnak lenni nem arról szól, hogy machetevel agyon basszuk a szomszédot. Sajnos benne elromlott valami, így azt hiszed, aki nem szomjazik vérre, az már antimagyar. Nem tudom mi az, ami bebizonyíthatná neked, hogy elmebeteg gondolataid vannak. Valószínűleg semmi. Csak remélni lehet, hogy a hozzád hasonlók előbb-utóbb elfogynak. Mert ha nem, akkor ennek az országnak hamarabb lesz vége mint gondolnátok. Mert félelmetes módon még ahhoz is hülye vagy, hogy felfogd, amit beszélsz, az minden egyes történelmi példában hova vezette az illetékes országokat.

"

Ez alapján a logika alapján azt is lehet mondani, hogy Izrael a cionisták miatt fog eltűnni a térképről.

Akivel vitatkozol a zsidók "kiirtása" dologban túl messzire ment. Nem kellene ilyeneket mondania. Jelenleg gazdasági támadások történnek az ország ellen és aszerint kell reagálni. A másik ,hogy a Sukoró ügynél egyértelműen kiderült melyik pártok melyik érdekeket képviselik. Tehát van alapja a felmerült problémának.

2012. nov. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom, mivel elég részletesen megvan az életrajzuk, ezt pontosan lehet tudni róluk. Ha nem tudjuk valakiről, akkor nagyon valószínű, hogy nem.


Egyébként pedig valóban, még egyetlen esetben sem hozott a magyar Országgyűlés olyan döntést, mely Izrael érdekeit helyezné előtérbe.

2012. nov. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!