Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hiteltörlesztés és a sárga...

A hiteltörlesztés és a sárga csekk után is adót szedne be a kormány. Mi jön még? Szerintetek is kiérdemli már Orbán az adókirály címet?

Figyelt kérdés
Ők un. ujabb bankadónak mondják, de mi fizetjük meg :DDD
2012. ápr. 12. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az eddigi bankadót is mi fizettük meg,de ez most mi? Ezt még nem hallottam,hogy hiteltörlesztés utáni adó?

A sárga csekk után már hónapok óta fizetünk plusz költséget,hisz több szolgáltatónál van, hogy ha csekken fizetsz azért rá kell fizetni még vagy 200forintot.


Nem vagyok az erőszak híve,de szerintem királyi korona helyett,most már tényleg főbe kéne lőni mindet!

2012. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is olvastam a hírt. Pénz felvét után is adózni kellene. A közmunkás hetente felvesz, mert abból él, felvét után fizet a banknak is, és majd adózik is. Tehát az a havi 47 ezer a felére csökken. Ahelyett, hogy a közmunka bért csökkentette, és újabb hülye adókat talál ki, felülvizsgálhatná, hogy a sok szociális segélyes mennyire jogosult vagy rászoruló. Fele kamu lakcímmel, kamu egyedülálló nyilatkozattal veszi fel a pénzt, és ha közmunkára közvetítik felháborodik.
2012. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Oké Én akkor a fizetésem 100%-át kézpénzben fogom kérni,ugyanis jogom van hozzá.Speciel nekem semmi szükségem nincs bankszámlát fenttartani,csak azért,hogy fizessem a számlavezetést,meg amit még ez az elmeháborodott kormány ki fog találni.Nekik köszönhetően a fizum olyan kevéske,hogy kártyás vásárlás,és banki betét szóba sem jöhet.

Hajrá magyar ország,csak így tovább:((

2012. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Orbánék terve szerint 430 forinttal drágulna egy átutalás.A napi gazdaság számitásai szerint ez az adófajta átutalásonként 430 forintba kerülne az embereknek.
2012. ápr. 12. 18:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár hónappal ez elött olvastam valahol egy cikket,arról,hogy voltaképpen arra,hogy valakinek a munkabérét csak is és kizárólag bankszámlára lehet utalni,nincs semmiféle törvény.Történt ugyanis,hogy egy fiatalembernek valami afférja támadt a munkáltatójával,a fizetése utalásával kapcsolatban.A munkáltató kötötte az ebet a karóhoz,hogy márpedig bankszámlára utalja ha tetszik ha nem.Erre a cikk írója elment egy ügyvédhez,akit megkért,hogy nézze már meg melyik törvénykönyv,vagy szabályzat írja ezt elő ma, magyar országon.Láss csodát, az ügyvéd sem talált erre vonatkozó paragrafust,amiből arra következtetett a fiatalember és az ügyvéd is,hogy ezt a munkáltatók hozták törvénybe,ami persze nem lehet kötelező jellegű a munkavállalóra ha az nem óhajtja igénybe venni.
2012. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Épp ma kaptam meg egy mobil szolgáltató számláját egy kísérő levélkével együtt, miszerint május 1-től csekkes befizetés után 145 ft pluszt fogok fizetni, na erre rájön még Orbánék 430 ft-ja, az már 575 ft és 2 telefon van a családban az már -1150 ft az amúgyis agyon adóztatott pénzünkből. Gratulálok! De a lényeg, hogy 47 ezerből jól meg lehet élni. :( Nem tudom meddig bírja még ezt az ország.
2012. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak:akkor neked jobb mobilszolgáltatód van,én már legalább fél éve fizetem a +120 forintot. Ezért kértem a három számot egy csekkre,akkor legalább csak egyszer kell kifizetni.
2012. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szemely szerint nem ertem a Fidesz partiakat.

Hogy a fr.ancba lehet valakit tamogatni, ha tudod hogy meg a vagyonnyilatkozataban is atb.asz????

Teged, engem, mindannyiunkat. A felesegevel egyutt..

2012. ápr. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Még hogy minimális adózás. Meg hogy fokozott ellenőrzés a minimálbérezés ügyében. Hiszen ugyanazok uralkodnak ma is, mint a szocializmusban. Ugyanazok osztják a pénzt és az észt. Szerintem pl. dögöljön meg minden olyan akadémikus, aki hazaáruló, kétkulacsos kémkedéssel, az egykori szovjet hírszerzés, a KGB hamis diplomáival tündököl az MTA szavazati jogú és vezetőségi tagjai között. Ha valaki nem tudja, hogy kik azok, akik a Kádár-rendszerben állambiztonsági tisztek, verőlegények, valamint azok ügynökei voltak, akkor nézzen utána az állambiztonsági történeti levéltárban. Régen ábésként meg besúgóként, most pedig észosztóként több a havi jövedelmük, mint pl. a köztársasági elnöké. Ezért nem kell azon csodálkozni, hogy a történelemhamisítás zuhatagja dübörög az iskolákban is.
2017. márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!