Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyugdíjasnak legyen-e...

A nyugdíjasnak legyen-e szavazati joga?

Figyelt kérdés
Rengeteg a fájdalom és az ezzel járó butaság. A nyugdíjas mire szavaz? Van hosszútávú jövője? Bele lát az igazi történésekbe? Ki mekkorát ígér, mint pl; 13-14 havi nyugdíj és máris megvehető?!
2009. aug. 16. 13:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%
Legyen. De aki csak azt nézi hogy ki ígér több pénzt, azt ki kellene szűrni. Ilyen nem csak a nyugdíjasok között van.
2009. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
82%

Ezt ugye viccből kérdezted?! Minden nagykorú állampolgárnak joga van szavazni! Neked nincs nagymamád,vagy nagypapád???? Ezenkívül a legnagyobb disznóság az, hogy a mindenkori öregségi nyugdíj minimál összege 28.500 ft. Szégyen!!!! Minden nyugdíjast megilletne boldog,felhőtlen időskor.

40/N

2009. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%

Ne Legyen!


A mai nyugdíjaskorosztálynak kimosta az agyát a szocializmus.

Mindenkibe aki nem MSZP-s,zsidó,cigány vagy homokos, esetleg más nézeteket vall...máris fasisztát,nácit látnak.

Ők teszik ki nagyrészt a népnyúzó MSZP-nek a maradék hangyap.csnyi szavazóbázisát.

2009. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom,hogy honnan veszik a válaszolók,hogy a nyugdíjasok agyát kimosták.Miért vagytok abban biztosak,hogy az összes nyugdíjas az MSZP-re szavaz?

A mai 40-esek szülei már nyugdíjas.Mind hülye,ne legyen véleménye? Kíváncsi lennék,hogy kb.40 év múlva feltennéd-e ezt a kérdés? A mostani nyugdíjasok dolgoztak min. 40 évet,fizették a járulékokat,de a mai politika megkeseríti az életüket.Még azt a keveset is elvennétek tőle,hogy beleszólhasson az életébe?

Háát...én ilyen fiatalokat kívánok neked akkorra,ha majd nyugdíjas leszel...de te nem leszel,mert nem érdemelnéd meg.Az időseket tisztelni kellene, de nektek a pofátok nagy.Fiatalok! mit tettetek le eddig az asztalra?

le lehet potozni.

2009. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%

a balosok és liberálisok szavazbázisa nem csak a nyugdíjasokból áll....ez elég durva torzítás azért...

de ilyen alapon majdnem mindegyik társadalmi osztályt ki lehetne zárni mert érdekeltek valamiben....ekkora ökörséget

2009. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Régen beleszólt a dolgokba az idősebb, mert tényleg tapasztaltabb volt és hallgattak rá a fiatalok. Viszont nálunk ez megbomlott és elvált egymástól a család és kiszolgáltatottá tették mindegyik oldalt. Ebből profitál a hazug aki csak ígérget.
2009. aug. 16. 19:38
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak az értelmileg beszámítható embernek legyen szavazati joga, attól függetlenül, hogy nyugdíjas vagy nem.
2009. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Legyen!

Ők is állampolgárok. Nem olyan tájékozottak, és olyan frissek, mint a fiatalok, de rengeteg tapasztalatuk van, és talán megfontoltabbak is, mint mi.


"A mai nyugdíjaskorosztálynak kimosta az agyát a szocializmus."

Szerinted kik csinálták 56-ot?

Aki több rendszert is megélt, jobban meg tudja ítélni a mostanit.


"Mindenkibe aki nem MSZP-s,zsidó,cigány vagy homokos, esetleg más nézeteket vall...máris fasisztát,nácit látnak. "

Te hány nyugdíjast ismersz? Az én nagyanyám például nem ilyen.

2009. aug. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
87%

Jézusom, ez egy vicc, ugye?!

A nagyszüleim már bőven nyugdíjasok, de olyan intelligens, felivlágosult emberekkel én még nem találkoztam, a suliban a tanáraim hozzájuk képest buták.

Az idősebbeknek vannak tapasztalataik, sokat megéltek már, de kushadniuk kell, mert öregek - és nincs hosszútávú jövőjük. Nah, te aztán tudsz érvelni b+... Igazi szónok-.-"

2009. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
80%
Hát az én nagyszüleimnek nem mosta ki az agyát a szocializmus, végig tudták már akkor is, hogy milyen is az valójában. Meg is csesztették a családunkat, kizsákmányolták az egész családi vagyont. Biztos az mszp-re szavaznak ám a nagyszüleim, akik a szocializmus előtt kifejezetten jómódú úriemberek és úrinők voltak...
2009. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!