Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves baloldaliak, fel...

Kedves baloldaliak, fel tudnátok hozni nekem érveket, amelytől jobb lett az ország helyzete mialatt hatalmon volt az MSZP?

Figyelt kérdés

Szóval. Most ész érveket várok, nem Orbán ok nélküli mocskolását, a saját oldalatok mellett ÉRVELJETEK, olyan intézkedéseket mondjatok, amitől jobb lett az országnak!


Várom a válaszokat!


2012. nov. 21. 17:35
1 2 3 4
 31/37 bumbi02 ***** válasza:
83%
Ezért volt értelme ennyit gépelnem, és tényeket, érveket felhoznom. Hogy aztán valaki lehúzza 0%-ra, de cáfolni, na azt azért már nem. Felőlem százalékoljatok le, ha érdemben megcáfoltok, nem is érdekel. Csak ne így névtelenül, véleménytelenül.
2012. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
77%
Hallgassatok bumbi 02-re nagyon okos dolgokat írt.
2012. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%

bumbi, amit írtál az nem tényszerű és nem is tartalmaz adatokat... Te komolyan azt gondolod, hogy ezeket az intézkedéseket még tarthatóak? Szerinted mitől nőtt az államadósság?

Egyetemeken több száz ezer diák van, szerinted ennyi emberből mennyinek lesz szakmájában munkája? Bújtatott munkanélküliség ez, mely még az oktatás színvonalának a rovására is megy ...

Érdekes egy ország ez, ahol a életerős rendőrnek 38-40 év, azért panaszkodik, mert nem szeretne tovább dolgozni... A nyugdíjas korú bíró, meg azért panaszkodik, mert szeretne még dolgozni ....

2012. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 bumbi02 ***** válasza:
65%

bumbi, amit írtál az nem tényszerű és nem is tartalmaz adatokat... Te komolyan azt gondolod, hogy ezeket az intézkedéseket még tarthatóak? Szerinted mitől nőtt az államadósság?

Egyetemeken több száz ezer diák van, szerinted ennyi emberből mennyinek lesz szakmájában munkája? Bújtatott munkanélküliség ez, mely még az oktatás színvonalának a rovására is megy ...

Érdekes egy ország ez, ahol a életerős rendőrnek 38-40 év, azért panaszkodik, mert nem szeretne tovább dolgozni... A nyugdíjas korú bíró, meg azért panaszkodik, mert szeretne még dolgozni ....



Amiket írtam, azok közül melyik nem volt tény?


Tudod mi megy a színvonal rovására? Az, hogy tavaly a BGF-n turizmus vendéglátásra 400 pont kellett még a költségtérítésre is. Idén 290. Na ezt hívnám színvonal romlásnak. Gondolom többi egyetemen is hasonlóan alakult.


Életerős rendőr, vagy sem, anno mikor szolgálatba álltak kötöttek egy szerződést. Ezt az állam felrúgta. Nincs ezen mit vitatni.


Mint írtam, engem a gazdasági mutatók alakulása kevésbé érdekel, mert az én életemet nem befolyásolja az, hogy az államadósság 80%, vagy 75%. Az én életemet nem befolyásolja az se, hogy a GDP mennyi, vagy hogy az ipari termelés hogyan alakult idén. Viszont az befolyásolja, ha több millió forintos megtakarításomat az állam elveszi. Az befolyásolja, ha hallgatói szerződéssel próbálnak itt tartani. Az befolyásolja, ha felrúgja a szerződésünket amit kötöttünk.

2012. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Bokros csomag (bár régebben volt), vizitdíj, kórházi napidíj, felsőoktatási képzési hozzájárulás, Eu, NATO, gazdaságtalan vasútvonalak bezárása, többkulcsos adó, magánnyugdíj pénztár, öngondoskodás ösztönzése, a legutóbbi közalkalmazotti béremelés, nyitás külföldre, autópályák, befektetők vonzása, magántőke bevonása több területen az állami terhek (és ezáltal az adóterhek) csökkentése érdekében...
2012. nov. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

bumbi02 te életedet lehet nem befolyásolja, hogy 80% vagy 60% ...

Nem tudom az unokák mit fognak szólni, ha oda adjuk nekik a ház kulcsát... És kérdezgetik, hogy mi az amit örökölhetnek ...

Fiam a bútorokat kölcsön kaptuk, a a ház már a banké .. de amúgy van plazma tv és pezsgőfürdő is, szal élvezd ki nagyon nyugati... De a részleteket fizesd be rendszeresen, különben nem kapod meg a bónusz házimozit.. Ha nagyobb a kimaradás, akkor meg beköltöztetnek más embereket is, de nincs velük gond, barátok...

Nem tom én nem szeretek más házában lakni ...

2012. nov. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 bumbi02 ***** válasza:

Nem tudom az unokák mit fognak szólni, ha oda adjuk nekik a ház kulcsát... És kérdezgetik, hogy mi az amit örökölhetnek ...

Fiam a bútorokat kölcsön kaptuk, a a ház már a banké .. de amúgy van plazma tv és pezsgőfürdő is, szal élvezd ki nagyon nyugati... De a részleteket fizesd be rendszeresen, különben nem kapod meg a bónusz házimozit.. Ha nagyobb a kimaradás, akkor meg beköltöztetnek más embereket is, de nincs velük gond, barátok...

Nem tom én nem szeretek más házában lakni ...



És ez hogy következik abból, amit írtam?


Mindenki az aktuális kormányra fogná, hogy neki rosszul megy a sorsa, hogy nincs jó munkája, hogy keveset keres. Az aktuális kormánytól függetlenül lehet boldogan élni. És igen, nem érint engem - közvetlen - az, hogy 80 vay 60% az államadósság. Ha valaki tanult, és dolgozik eleget, és képes lemondani ideiglenesen dolgokról, a kényelemről - magyarul nem várja, hogy a szájába repüljön az álommeló - , akkor lehet boldogulni. Csak sokan lusták, vagy csak nem mernek ki lépni a kényelmes körnezetből, és rá fogják, hogy az állam miatt nem boldogulnak jól, vagy épp az előző 8 év miatt, vagy a következő 8 év miatt.

2012. nov. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!