Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy a baloldali...

Miért van az hogy a baloldali érzelmű emberek semmilyen konkrét javaslattal nem állnak elő soha, csak ledegradálják azt aki valamit meglátva véleményt ír?

Figyelt kérdés

Nem találkoztam még olyan balossal aki ész érvekkel elmondta volna hogy mi is a lényege a : megszorításoknak és mi a következménye. Mit csináltak az elmúlt 8 évben a vezetőik hogy működjön a gazdaság?

Hogyan lehetne megszüntetni a bankok tejhatalmát?

Felszámolni vagy csökkenteni a korruptciót?

Milyen nemzetstratégia lenne a megfelelő?

Mi vezetne ki az adósság spirálból?

Stb Egy jobbikos.


2009. aug. 15. 15:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem beállítottság, hanem emberi gondolkodás kérdése.
2009. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Miért, ilyen jobboldalit már láttál?
2009. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem balodalra szavaztam most ezt előre leszögezném, de a kérdésedet annyiban helyesbíteném, miét olyan kevés a józanul és értelmesen gondolkodó ember, aki amit akar el is tudja mondani?
2009. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Igen.

Ezen az oldalon is.

Sőt csak is a jobbosokat láttam még ésszel érvelni.

Meglátni dolgokat és keresni a megoldásokat.

Pedig én szívesen látnék balos érveléseket is.

Nekem semmi bajom a balos értékekkel bár én jobbos vagyok és akár el is tudnék fogadni bármit ha van értelme és az ország jobbulása érződne a hozzászóláson.

2009. aug. 15. 16:07
 5/22 Kankalin ***** válasza:
77%
Nekem is van balos kollégám, igazából semmire nem tud válaszolni, időnként olyan érzésem van, hogy nem is érti miről beszélek... de náluk mindenki balos ezért az ő is. Családi hagyomány náluk hülyének lenni.
2009. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Ok 16,03 így is fel lehet tenni.

"Bár aki mélyenszántó és nem a felszínt feszegető gazdasági vagy politikai analizálásra adja a fejét netán ötletei is akadnak, annak van annyi intellektusa hogy képes meg is fogalmazni.

De elfogadom a felvetésed!

2009. aug. 15. 16:09
 7/22 anonim ***** válasza:

Akkor te szerencsésebb vagy! :)

Viccet félretéve, sajnos nagyon ritkán látni ilyen embereket beálítotságtól függetlenül. A többiben ösztom a véleményedet.

2009. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Szerintem igazi változás csak akkor állhat be a kicsiny országunkban, ha mindent idejében lereagál a civil de politizáló szféra. Nem az számít hogy balos vagy jobbos hanem hogy legyen egyfajta tisztánlátása és észrevegye azokat az előre beépített "kiskapu" paneleket amiket direkt "aknásít"alánk az elit. Én jobbos vagyok de ha mi kerülünk hatalomra , akkor is odarakom ha valamit észreveszek .

Értsük meg végre hogy elsősorban magyarok vagyunk akikre ráfér egy kis józan és elfogulatlan gondolkodás és aztán ki ki láthat más oldalról, szemszögből erényt vagy hibát.

Ha ezeket képesek leszünk megosztani egymással előítéletek nélkül az lesz az igazi akna hatástalanítás!

2009. aug. 15. 16:21
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Egy biztos. Demokratikus úton Magyarországon még semmi jó nem született.
2009. aug. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem szívesen értek veled egyet, de be kell látnom hogy igazad van.

Viszont talán változik a helyzet, mert ennyire erős, tisztán látó, aktív és kiszélesedetten politizáló nem volt a civil szféra!(talán a rendszerváltáskor)csak az nagyon rossz irányt vett!

2009. aug. 15. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!