Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kik élnek manapság...

Szerintetek kik élnek manapság jobban, a-közalkalmazottak-nyugdíjasok, vagy azok akik tisztességesen dolgoznak és gyereket nevelnek? Mikor lesz vége a parasztvakításnak?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Miért a közalkalmazott nem dolgozik tisztességesen nem nevel gyereket. A nyugdíja nem dolgozott tisztességesen, nem nevelt gyereket?

Mi akadályoz meg abban, hogy közalkalmazott legyél?

2012. nov. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Komplikato ***** válasza:
87%
Közalkalmazott az is aki a kemény 70 rongyért nyomja az ipart egy kórházban ápolóként ... mi köze ennek ahhoz, hogy dolgozik? Jól biztos nem élnek a közalkalmazottak. Meg azért nyugdíjas is elég sok van aki vagy kaját vesz vagy fűt. Felhívom rá figyelmedet, hogy az előző évben megfagyott és kihűlt emberek nagyobb része NEM hajléktalan volt, hanem kisnyugdíjas.
2012. nov. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A globáltőke!

Ami 30 éve egyre kevesebb adót fizet és egyre többet offshore tozik. Ezért egyre kevesebb jut mindenkinek és a közép terheit növeli! Miközben egyre jobban növeli a munkanélküliséget a gazdaságra gyakorolt hatásaival.

2012. nov. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Andizsuzsi ***** válasza:
85%
Én közalkalmazottként iskolatitkár vagyok 20 éve. Tisztességesen dolgozom, 2 gyereket nevelek, havi nettó 73.000 forintot keresek. Mi a kérdés?
2012. nov. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért éppen ez a két kategória? És hogy jön most ide a parasztvakítás?
2012. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Továbbá: a 2-es és 3-as mire válaszolt, amikor még nem is volt kérdés???
2012. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hogy "hogy jön ide a parasztvakítás?"

Hát úgy ahogy magyarázkodtatok,okoskodtatok egy sima egyszerű válasz helyett!

2012. nov. 20. 21:23
 8/9 Andizsuzsi ***** válasza:
46%
Én válaszoltam. Viszont mélyen felháborít, hogy a nyugdíjast-közalkalmazottat nem számítod a tisztességesen dolgozó, gyereket nevelők közé.
2012. nov. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nyugdijasok.
2012. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!