Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi lesz a vége a...

Szerintetek mi lesz a vége a magyar-cigány ellentétnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy 500 év alatt nem sikerült integrálni a cigányságot, akkor szerintem ez a jövőben sem fog sikerülni.
2012. szept. 27. 09:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem kell túldimenzionálni, ez a vége. Meg nem értésben, óriási különbségekkel élünk egymás mellett. Se népirtás, se polgárháború, se különleges bánásmód nem lesz. Civil megmozdulások után a vadkeleten valószínűleg erősítik majd a közbiztonságot, de radikális változás nem lesz. Megszoksz vagy megszöksz.
2012. szept. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%

"szerintem ez a jövőben sem fog sikerülni"

Ha az integrálódás azt jelenti, hogy megtanulnak európai értékek szerint élni, akkor egyetértek.

A válaszom: Sosem lesz vége.

2012. szept. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
28%

Dehogynem lesz vége.

Ha folytatódik ez a tendencia nem sok magyar ember marad itt.

Hülye is látja, főleg, aki volt mostanában szülészeten, h jóval több cigánygyerek születik, magyar meg egyre kevesebb.

2012. szept. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Antimod ***** válasza:

Nincs cigány-magyar ellentét.

Beilleszkedni nem tudó emberek vannak (többségében valóban cigányok, de nem ez a lényeg). Addig lesz ellentét, amíg ez a kisebbség (mert szerencsére valóban az, bár nagy káoszt tud okozni, egy faluba már bőven elég egy ilyen család) nem hajlandó normális keretek között élni: legyen az más magántulajdonának tiszteletben tartása vagy egyéb alapvető közösségi normák.

2012. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
52%
Az integráció esélytelen, legfeljebb az egyik oldal lemészárlásával lehet ennek véget vetni. És mivel ők a harciasabb természetűek, ők fognak minket lemészárolni, a magyarok meg majd tűrik, és nyugodtan nézik - ahogy ma is -, hogy megkéselnek mellettük valakit az utcán. De én azt már nem várom meg.
2012. szept. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Ilyent ***** válasza:

Utolsó

"De én azt már nem várom meg."

Miért elköltözöl???

2012. szept. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Különben még a végén én is nekiállnék őket mészárolni, annak meg nem lenne jó vége - nekik szabad, engem meg egyből elkapnának.
2012. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
eltűnnek a magyarok
2012. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 munchausen18 válasza:
A fehér dolgozó fiatalok elmennek,csak a cigány és a nyugdíjas,meg persze a politikus marad. Adót,nyugdíjalapot alig fog valaki fizetni,harc lesz örökké ,és nyomorúság!
2012. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Népirtás.
2012. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!