Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi lesz a vége a...

Szerintetek mi lesz a vége a magyar-cigány ellentétnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy 500 év alatt nem sikerült integrálni a cigányságot, akkor szerintem ez a jövőben sem fog sikerülni.
2012. szept. 27. 09:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Kezdjük azzal, hogy ötszáz év alatt senki se akarta integrálni a cigányságot"


Ilyen hülyeséget hogy írhatsz????

Ingyen kaptak házakat,állatokat,földet,hogy gazdálkodjanak rajta és haggyák ott a putrikat...

Ahova betelepítették őket felszedték a padlót,elégették a bútorokat,az állatokat kb nyersen felzabálták...ahova csak beteszik a lábukat mindenki menekül onnan mert nem lehet a közelükben normálisan élni...mindent egy hét alatt lelaknak,üvöltöznek,lopkodnak,terrorizálják a normális embereket

Nem lehet velük mit csinálni,egyszerűen nem valók az emberi társadalomba!!Persze kevés kivétel van...

Az lenne a megoldás ha kapnának egy külön országot fallal körbevéve vagy egy szigetet valahol jó messze hogy véletlenül se jöjjenek vissza...

Aztán oda betelepíteni az összes szutykot,semmi segély,támogatás,ország amin élősködnének,álljanak meg a saját lábukon!!

Bár szerintem egy hónap múlva egymást zabálnák fel..

2012. nov. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

ma 12:08


Jól beszélsz!

2012. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Waff ***** válasza:

Háború biztos nem lesz.Mindkét fél gyenge a háborúskodáshoz.A cigány nép azért mert úgymond "buta" hozzá,a magyar meg alkalmatlan az "életbe maradásra".

Amit legvalószínűbbnek látok hogy néhány keleti-északkeleti megye kap egy "cigány autonóm tartomány" státuszt.Valószinű h néhány év múlva cigány-magyar föderáció lesz az ország neve.

2012. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Az orosz a magyar és a cigány feljutnak a mennyországba. Azt mondja nekik Szent Péter:

- Na fiaim, amennyit hazudtatok életetekben, annyi tűszúrást kaptok.

Bemegy az orosz, kap 5 tűszúrást. Kijön, bemegy a magyar, kap 50 tűszúrást. Jön ki röhögve, erre az orosz megkérdi:

- Neked 50 tűszúrás után van kedved röhögni?

Mire a magyar:

- Persze, mert a cigánynak már a varrógépet készítik.

2012. dec. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
58%

Adjon az Isten!


Nincs cigány-magyar ellentét, csak olyan van, hogy "néhány" cigány nem bír integrálódni az országban. A néhányon belül azt értem, hogy a magyarországi cigányság 98%-a körülbelül. Vagyis akkor 1,5 millió cigányból 1,47 millió.

És még írták azt is, hogy nem lesz vége, mert "ha 500 év alatt senki sem vette a fáradtságot, hogy integrálja őket, akkor most ki fogja?"

Hát van jelentkező, mégpedig a JOBBIK! Helyre akarják tenni az országot, nem úgy, mint Orbán, és társai (vagy mondhatnám az MSZP-t is):

[link]


Sajnos mostanában nagyon gyorsan nő a cigány telítettsége Magyarországon. Tegnap néztem 2001-es adatokat, és főleg ÉK-en, és DNy-on vannak letelepülve a cigányok, 17%-ig.

Újabb adatokat (mert 2001 azért nem most volt), még nem láttam, de még keresgélek, hátha... Annyi biztos, hogy már 2001-ben is sokan voltak. És folyamatosan szaporodnak! Meg kell állítanunk őket, de minél hamarabb, mert sok magyar ezért fogja elhagyni az országot (meg amúgy Orbán hülyeségei miatt is).


És hogy válaszoljak a kérdésre is...

Szerintem - ha jól sikerül - 2014-ben vége lehet! Néhányan írták, hogy miért pont most lenne vége? Na azért, mert ha a Jobbik nyer a 2014-es választásokon, vége lehet a rémálomnak. És azon kívül minden mást is helyretesznek. Csak rengeteg embert át kellene "téríteni" a Jobbikra, és kezdődhet a cigány bűnözés!! Rajta magyarok, meg kell védenünk ezt az országot, mert rossz vége lehet, ha még pár évig Fidesz, vagy MSZP, vagy hasonló baromság lesz. Annyi magyar fog kiköltözni, és annyi cigány fog születni, hogy mi leszünk a kisebbség!!! Gondolkozzon el ezen MINDEN MAGYAR EMBER!!! MI LESZ ITT? HOGY FOGUNK ÉLNI ITT NÉHÁNY ÉV MÚLVA? NEM ENGEDHETJÜK MEG MAGUNKNAK, HOGY ENNYI RASSZISTA CIGÁNY KÖZÖTT ÉLJÜNK!!!


Most biztos sokan meglepődtek, hogy mi ez, hogy: "rasszista cigány"...

Hát mert nem mi vagyunk a rasszisták, hanem a cigányok, mert 500 éve idejöttek, és nem bírnak beilleszkedni, nem akarják felvenni a kultúránkat, ellenkeznek velünk, és még ők mondják, hogy mi vagyunk a rasszisták!!! Mit képzelnek ők? Kik vagyunk mi? Ha nem tetszik nekik a MI ORSZÁGUNK, amit MAGYARORSZÁGNAK HÍVUNK, akkor kivándorolhatnak innen. De azért nem mennek, mert Orbán Viktorka adja neki a MI PÉNZÜNKET! És jól élnek, csak közben utálnak minket! Erről meg Orbán nem tud semmit!


Na ezért kell 2014-ben a Jobbikra szavazni! Vona Gábor pontosan tudja, hogy mit kell csinálni, mert ő már járt itt, és látta a saját szemével, hogy a sok tetves cigány mit tett itt tönkre. Tönkreteszik a házainkat, a településeinket, a megyéinket (főleg BAZ megyét), meg az egész országot!

És még egyszer mondom, nagyon sürgősen helyre kéne tenni a cigánykérdést, mert nem lesz jó vége!


Gondolkodjon el erről a szövegről MINDEN MAGYAR EMBER, akinek elege van a cigánykérdésből! Nem mehet ez így tovább, hogy nekünk dolgozni kell a kis pénzünkért, ők meg kapják a segélyt, csak azért, mert nem integrálódnak!



Kellemes, cigánymentes karácsonyt, és boldog új évet kívánok minden magyar embernek!

SZEBB JÖVŐT!

2012. dec. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Waff ***** válasza:
Utolsó,díjazom a lelkesedésedet,de hát...szépen mondva is elég megmosolyogtató a hozzászólásod és a naivitásod...Végre felkéne már fognunk hogy ezekről amikről írtál már rég lekésett az ország és a nép.Nem kéne már bújtatni,biztatni az embereket semmiféle összefogásra és "megmentésre".Hidd el nekem nincs itt már megmenteni való semmi.Ezt a pár évet meg aki nagy magyarnak érzi magát még élvezze ki,addig még van magyarország.Szomorú tudom,de magyarország rég meghalt a nemzettel együtt.És ez így is van rendjén.Békességet mindenkinek!
2013. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"Úgy értem hogy 500 év alatt nem sikerült integrálni a cigányságot"

500 év alatt a cigányok gyermekei már fehérek. Inkább azzal van a gond, hogy folyamatosan telepítik be Magyarországra a cigányokat, akik még viselkedni sem tudnak, azok 5-6 generáció után kezdenek beilleszkedni, minden nemzedék színe világosabb lesz, de ekkor megint telepítenek be szinte fekete bőrű cigányokat akik még magyarul sem tudnak...

2013. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 19gal_balazs97 ***** válasza:
Romaland leszünk ahogy anyám mondta. Azt kellene csinálni mint Franciaországban és Kanadában, a segélyt meg kell szüntetni. Tisztelet a kivételeknek akik dolgoznak és nem a mi adónkból élnek.
2013. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!