Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Jeszenszky...

Mi a véleményetek a Jeszenszkyt ért vádakról?

Figyelt kérdés
Általában nem zörög a haraszt ha a szél nem fújja!
2012. nov. 2. 19:00
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Én személy szerint azt furcsállottam hogy valami(pontos névre nem emlékszem)"embervédő" szervezet rögtön antiszemitázta,rasszistázta (szokás szerint).Nem tudom mi köze a cigányoknak a zsidókhoz!
2012. nov. 3. 20:53
 22/23 anonim ***** válasza:
30%

[link]


A saját kiskorú lányaiktól a kutyákig - tudományos cikkek vérfertőző cigányokról

2012. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van. Én egy Hajdú-Bihar megyei 3000 fős kis faluban lakom, ami ott megy, a cigányok között az borzalom, pont az amit Jeszenszky leírt.Ha az ilyen embervédő csoportok, ha ezt látnák, befognák a szájukat örökre. Itt dolgoztam az Önkormányzatnál, ésa minisztériumból lejött valaki(ez kb 4 éve volt), hogy megtanítsanak bennünket, hogy hogy kell ezekkel bánni.

Mondom a hölgynek volt már Önnek valamikor cigányokkal dolga,erre a nő "hát egyszer..." - na hát nekem az ilyen ne ossza az eszet, egy olyannak, aki nap mint nap velük van, szagolja diplomával ezeknek a borzasztó büdős szagát, hallgatja, az emberi fülnek nem való trágárságaikat, és még az én adómból adom nekik a segélyt. Pfúúú

2012. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!