Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Észrevettétek, hogy az utóbbi...

Észrevettétek, hogy az utóbbi években micsoda polgárpukkasztás lett Fideszesnek lenni?

Figyelt kérdés

A 90-es években, amikor nemrég, még Lenin-szobor állt a téren, a leg polgárpukkasztóbb dolog, amit egy fiatal tehetett az volt, hogy kommunistának vallotta magát.


A 2000-es években a balliberális liberalizmus korában a hungarizmus, a nácizmus és az antiszemitizmus volt ilyen dolog.


Most, a 2010-es években, a Fidesz-kormány alatt, azzal lehet a legjobban kiakasztani az utcai átlagembert, ha Fideszesnek vallod magad előtte.



2012. nov. 2. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Inkább azt vesszük észre hogy a Fideszesek kezdik szégyelni magukat a vezírük hülyeségei miatt, és egyre több Fideszes érti meg az ellenzék és az idők szavát VÁLTOZÁST.
2012. nov. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem vettem észre! miből gondolod ezt? én 2006 ban emlékszem hasonlóra ... Akkor kiderülhetett, mindenki számára, h. média is kinek az oldalán van... egy jelentéktelen villám csődületnek akarták feltüntetni a tüntetőket! Akkor vált kínossá baloldali médiáknak, mikor észre vették, h. már az mszp szavazók is hirtv-t néznek, mert magyarázatot várnak erre az igazság beszédre .... Rtl és tv2 sorra szakította meg a filmjeit csak h. élőben kommunikálhassa, hogy a tömeg mit csinál? kikből áll? a miérttel nem foglalkoztak
2012. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oké, de ezen miért csodálkozik bárki is?
2012. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Én sem merném bevallani hogy Fideszes vagyok ha az lennék mert még azt hinnék elment az a maradék eszem is ami eddig volt.:)
2012. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre ilyet. Mindegyik Fideszes ismerősöm továbbra is Fideszes. Igaz már nem olyan mértékben, mert azt mindenki belátta, hogy a Fidesz korántsem olyan jó mint ahogyan azt előadta magáról a választások előtt, de még mindig ők a kevésbé rosszak.
2012. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21:25

Sőt, vannak akiknek nagyon is jók!

2012. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!