Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Polgárpukkasztás. Olvasd, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgárpukkasztás. Olvasd, és szerinted?

Figyelt kérdés

érdekes dolog, hogy a lentebb leírtak ellenére egyszerüen szánalmasnak tartom azokat a 12-14 éves kisszerencsétlenségeket, akik jönnek a "terhesvagyok?" "lefekhetekabarátommal?" "hogykellóvszertfelhúzni?" "a20centisfarokkicsi?" stb értelmes kérdésekkel. egyszerüen lenézem őket és gyereknek tartom őket ahoz hogy ilyenekkel foglalkozzanak.:S pedig ha valakinek akkor aztán nekem semmi jogom őket lenézni.

11éves voltam, megerőszakoltak. azóta dohányzom (igen 11éves korom óta), szoktam tépni, alkoholt fogyasztani és bulikba járni. 14éves korom óta szexuális életet élek és lassan egy éve együt járok valakivel. több fiuval voltam már együtt, de egyszerüen nem hiszem el hogy lehet őket szeretni.

itt teszik fel az ilyen deszerelmes vagyok kérdéseket, és egyszerüen nem tudom elképzelni, hogy egy fiut jobban szeresek egy...plüssállatnál (bocs, most jobb példát nem találtam).

szerinetetek ez már így is marad?

lehet leoltani meg szörnyülködni, meg amit akartok. nem kamu de a tedolgod mit gondolsz róla.


2010. ápr. 21. 20:11
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
16/L ez lemaradt.
2010. ápr. 21. 20:12
 2/20 anonim ***** válasza:
hát engem őszintén hidegen hagy. engem nem erőszakoltak meg, semmi ilyesmi, én tudok szeretni vkit, egy ideig...szóval nemtom. mi is a kérdés?
2010. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

hát, engem is hidegen hagy.. akinek nem tetszik a dolog annak nemkell azokat a kérdéseket megnéznie, és idegeskednie sem.. már egy csomó ilyen kérdés volt amúgy erről a témáról

és hát, sajnálom hogy megerőszakoltak, gondolom elég rossz élmény lehetett..

2010. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül csak a legszûkebb környezetedben és láthatod, hogy a legtöbben csak a sült galambot várják, anélkül, hogy tudnának arról, hogy minden lehetõség csak annyit ér, amennyit hasznosítani tudsz belõle. Az emberek többsége arra sem hajlandó, hogy kilépjen a szokásai rabságából és legalább a legminimálisabb erõfeszítést tegye annak érdekében, hogy változtasson az életén. Ahhoz, hogy a lehetõségeidet a magad boldogságára válthasd komoly munkát kell végezned, amihez segítségre is szükséged lesz. Az önismeret egy komoly munkát igénylõ nehéz feladat. Újra és újra szembe kell nézned Önmagaddal és fel kell ismerned mik azok a területei az életednek, ahol sürgõ változásra van szükség.
2010. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem teszel ellene semmit akkor így marad.
2010. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez tényleg igaz...az elég szomorú!

Én azt ajánlom, menj el egy pszichológushoz, de ezt most komolyan mondom, mert valószínűleg (elég nagy esély van rá), hogy azért nem tudod szeretni, tisztelni nézni egyáltalán valamibe a fiúkat/férfiakat, mert megerőszakoltak...és ezt még Te nem tetted helyre magadban..., bár lehet soha nem is fogod tudni igazán...!


Nem tudom, melyik városban élsz, de sok helyen vannak ingyenes konzultációk pszichológusokkal, pszichiáterekkel!

Esetleg az iskolátokban nincs pszichológus?

Bár ha pénzbe is kerül, akkor is megéri..., hiszen a mentális egészségedről, a lelki kiegyensúlyozottságodról van szó!

Arról nem is beszélve, hogy a pia, cigi és bulik mellett szépen züllesz, és majd egy senki lesz belőled..., majd lehet az utcákon fogsz részegen lófrálni és semmi értelme nem lesz az életednek...!


Minél előbb keress fel egy szakembert...és ne feledd, nem szégyen az...!

Szerintem, azért nem nézed semmibe a fiúkat, mert megerőszakoltak, és ezt most így próbálod kompenzálni a kapcsolataidban, hogy le se sz@rod őket, és úgy bánsz velük, mint a ronggyal...!

Remélem, azért azt Te is tudod, hogy ez így nem jó, ahogy most van?!

Remélem, jobb útra terelődik az életed;)


Sok sikert kívánok!

19/L

2010. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
de most te is.. jöttél ide reklámozni magad, h márpedig te már hány pasival voltál? kisszivem.. csak szeretnéd. ha tényleg megerőszakoltak volna, akkor évekig képtelen lennél a szexre!!!
2010. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%

Csak annyit szólok hozzá, hogy ezzel együtt jó neked! Nem kell küszködnöd azzal, hogy miért nincs senkid ha nem is akarsz szeretni. Bár nekem nem lenne egyáltalán igényem arra, hogy legyen valakim. Sajnos, most ez az egyetlen ami életben tart, csak nem tudom minek...

18/L

2010. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
lehet azert nem tudod a fiukat szeretni mert megeroszakoltak...egy fenti valaszolo tok jol kifejtette....vaaaagy azert, mert azokban a korokben ahol az a meno h cigizel iszol lefekszel fuvel faval nincsenek szeretetre melto pasik.de most halal komolyan.altalaban akik ilyen korokbe jarnak suttyo parasztok.nah azokba en sem tudnek bele szeretni..szerintem hagyd abba ezt az eletstilust..probalj normalis fiuknal erdeklodni...amugy 16 evesen nem mindenkinel jon az a "nagy szerelem":) sok sikert! ezen csak te tudsz valtoztatni.
2010. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%

20:27-es!


Egyáltalán nincs igazad...mindannyian másképp reagálunk bizonyos dolgokra...!

Van aki a megerőszakolás miatt akár nimfomániás lesz...

Nekem volt is egy ilyen ismerősöm...nimfo volt és kis korában őt is megerőszakolták...

Jah és itt szeretném megjegyezni, hogy a nimfok többségükben nem élvezik a szexet...pontosan a kielégületlenség okozza a késztetést...


Azért nem kéne ítélkezni és istent játszani...

Az emberek személyisége, lelkivilága elég bonyolult...és mindenkinek más...

Szóval csak óvatosan a szavakkal...

2010. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!