Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Polgárpukkasztás. Olvasd, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgárpukkasztás. Olvasd, és szerinted?

Figyelt kérdés

érdekes dolog, hogy a lentebb leírtak ellenére egyszerüen szánalmasnak tartom azokat a 12-14 éves kisszerencsétlenségeket, akik jönnek a "terhesvagyok?" "lefekhetekabarátommal?" "hogykellóvszertfelhúzni?" "a20centisfarokkicsi?" stb értelmes kérdésekkel. egyszerüen lenézem őket és gyereknek tartom őket ahoz hogy ilyenekkel foglalkozzanak.:S pedig ha valakinek akkor aztán nekem semmi jogom őket lenézni.

11éves voltam, megerőszakoltak. azóta dohányzom (igen 11éves korom óta), szoktam tépni, alkoholt fogyasztani és bulikba járni. 14éves korom óta szexuális életet élek és lassan egy éve együt járok valakivel. több fiuval voltam már együtt, de egyszerüen nem hiszem el hogy lehet őket szeretni.

itt teszik fel az ilyen deszerelmes vagyok kérdéseket, és egyszerüen nem tudom elképzelni, hogy egy fiut jobban szeresek egy...plüssállatnál (bocs, most jobb példát nem találtam).

szerinetetek ez már így is marad?

lehet leoltani meg szörnyülködni, meg amit akartok. nem kamu de a tedolgod mit gondolsz róla.


2010. ápr. 21. 20:11
1 2
 11/20 Thurston ***** válasza:
100%
Menj el egy pszichológushoz. És kész.
2010. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
19%
Nézd le inkább anyádat,amiért a világra szült.Te vagy itt az egyetlen szánalmas ember,nem más.Mellesleg nemtom mi a f*szért érzel akkora jogot arra,hogy lenézzed a 14 éveseket,mikor te is csak 2 szaros évvel vagy náluk idősebb! Mellesleg még te is 14 évesen kezdted,akkor most mi is nézzünk le téged,meg hordjunk el mindenféle ribancnak,mert annyi fiúval voltál együtt?! Én megteszem: Egy hatalmas,beteg,szánalomra méltó ribanc vagy ;)Jössz ide sajnáltatni magad,meg eljátszani a hattyú halálát,hogy jajj jajj megerőszakoltak,de azért 3 évvel később már mindenkivel megb*szattam magam,és nem tudom szeretni a fiúkat.. elmész te a.............! Amúgy én sem hiszem el,hogy téged szeretne az állítólagos barátod ;) Szerintem max a ribanca vagy,nem több :)
2010. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

kedves 20:27

kisszivem nevetcímet neírjak? reklámoz a halál, nemazért lehet itt névnélkül írni, hogy egy legyél a sok kérdező közül? vagy tévedek? mondtam én egy szóval, hogy büszkevagyok rá? segítek kisszivem: nem. most neked annyira fáj, hogy nemérzed hogy érdekeld a fiukat, hogy egy ilyenre képesvagy irigy lenni? hát gratulálok.

egyébként köszi a válaszokat.:)

2010. ápr. 21. 20:44
 14/20 A kérdező kommentje:

20:43 neked meg igazadvan, oké.

azt írtam, hogy igen, nekem pont semmi jogom ítélkezni fölöttük. tisztában vagyok vele. szánombánom, rugdossálmeg;D

2010. ápr. 21. 20:49
 15/20 anonim ***** válasza:
54%

neee, megint ez az irigység XD, ááá, mint az oviban..., ne is haragudj kérdező, de elég gyerekes, nekem szerencsére jobb múltam van mint neked, bár én is megéltem jó pár keserű évet, amit senkinek se kívánok, de ez a kérdés akkor is kicsit feltűnési viszketegség gyanús, a kérdésben leírtad, hogy a mai 14 évesek milyenek, utána meg végig a saját életedről írsz, nem tudom hogy most sajnáltatás vagy valamilyen segélykérés képpen, de egy szakember sokmindenben segíthet


18l

2010. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
mi van? mire legyek irigy? arra, h 14 évesen több f.szt fogtál, mint kilincset, vagy arra, h drogos vagy? :DD
2010. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
18, l - éppen ez az.. én is ezt a feltűnési viszketegséget érzem a soraiban.. ha ez történt volna vele, nem erre az oldalra jönne másokat osztogatni, hanem kezelésekre járna.
2010. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
-.-
2010. ápr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%
Gratulálok neked... Te is csak egy buta liba vagy a sok közül... :) Én a helyedben elszégyelném magam... Tépsz? Meg iszol, bulizol? Sőt még dohányzol is? Tudod,ez a szánalmas, hogy 16 évesen ezen jár az eszed. Egyáltalán meg tudod mondani azt, hogy ez miért jó? Ettől vagy boldog? Vagy inkább "menő"? Ahelyett, hogy elcseszed az életedet, keress fel egy pszichológust, és próbáld megtalálni az emberekben az értékeket. És a fiúkat nem hasonlítani egy plüssállathoz...
2010. ápr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

örülök hogy nem csak én látom így a dolgot :D


18l

2010. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!