Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Jöjjön a polgárpukkasztás?

Jöjjön a polgárpukkasztás?

Figyelt kérdés

Ki melyik vírusírtót ajánlja? Ujrarakom a gépem, eddig próbáltam az AVG-t Mod32-t és Pandát is... még a Norton-on gondolkodom

Válaszokat előre is köszönöm!


2011. nov. 7. 15:36
 1/7 Heckler ***** válasza:
Egyiket sem ajánlom. Ha nem akarsz vírusos lenni, akkor ne töltsd le a gépet. Tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzés. Csak azt nem értem, mi köze ennek a polgárpukkasztáshoz.
2011. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

azért polgárpukkasztás mert nagyonsokan vitatkoznak h melyik is a jó... mindenki másra esküszik és nagy viták szoktak az ilyenekből kikeveredni...

mindenesetre köszönöm a válaszod!

2011. nov. 7. 15:45
 3/7 Heckler ***** válasza:
*gépet = gépre.
2011. nov. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Használj linuxot :D De ha mindenáron win-t akarsz, akkor próbáld ki az avast-ot...
2011. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Avast!! Több éve használom. Vírus még nem volt a gépemen. ;)
2011. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor leírom tizenötödször is. Nagyon sok jó vírusirtó van (AVAST, ESET-én is ezt használom, Kapersky, AVG és a többi) általában a felhasználón múlik a vírus benyelése és mindenki azt használja és dicséri ami neki bevált. A hülye felhasználót meg a legjobb vírusirtó sem védi meg...
2011. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismertekből felraksz egyet, és kész, kb mindegy melyik lesz.
2011. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!