Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Közmunkások...

Mi a véleményed a Közmunkások Lapjáról?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 30. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Mivel a mi érdekeinket éveken át senki sem képviselte, én örülök neki, hogy a Közmunkás Szakszervezet után egy ilyen is létrejött és végre a közmunkások is merik hallatni a szavukat. Egyébként az oldalt épp én linkeltem, a másik kérdésben.
2012. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Remélem lesz rajta egy phpbb alapú fórum is.
2012. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz,csak kevés rajta az infó,és lehetne rajta fórum,és chat is.De amúgy a közmunkások nagy részének nincs internet elérhetősége,így ők nem valószínű,hogy olvasni fogják.
2012. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát még így is könnyebb ezt üzemeletetni, mint fenntartani egy közmunkás rádió adást vagy TV adást, esetleg fizikai újságot nyomtatni, ez legalább ingyenes.
2012. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Komplikato ***** válasza:

"De amúgy a közmunkások nagy részének nincs internet elérhetősége"

Azért 2012-ben felmenni havonta 1x vagy 2x az oldalra egy könyvtárban vagy nettkávézóban nem egy lehetetlen feladat.

Aztán van olyan akinek a családban van valakinek hozzáférése. nagyobb városokban meg direkt munkanélkülieknek és hajléktalanoknak van INGYENES hozzáférés. Pl. az ecseri-úti metro aluljárójában is van ilyen.

2012. okt. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van internet elérésem kábeles, havi 2500 Forint. Igaz, hogy szokott lenni némi mellék jövedelmem alkalmi munkákból is, de még akinek nincs, szerintem ennyit az is rá tud szánni, mert azért ma már az internet pótolja az újságot, televíziót, meg sok egyéb mást is, pl gyakran a telefonálást vagy sms írást is ki lehet váltani skype MSN vagy valamelyik chat használatával amiken az ember simán megspórol ennyit.
2012. okt. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Itt egy frissen indult blog ami egy közmunkás napjait mutatja be. Sztem ez is nagyon tanulságos:

[link]

2012. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos már annyi ilyen a közmunkások lejáratását célzó blog jött létre, hogy az emberek többsége, már komolyan sem veszi ha egyet tényleg a munkások indítanak.
2012. okt. 30. 23:44
 9/11 Sándor G ***** válasza:

Nem sokan vannak jó véleménnyel a közmunkásokról, ez biztos.

jó hogy van ilyen blog, fórum oldal, de szerintem közmunkásokon munkanélkülieken kívül, alig olvassa valaki.

Egyébként az internet hozzáférésről,akinek már van egy használt xp.s pc.je, vagy esetleg okostelefonja, használtan 10-15ez.ft, az vegyen magának relaxnet M net csomagot, a T-Mobile -nál, havi 4ez,ft. nagyon gyors, és szinte mindenütt működik.

Hála a fejlesztéseknek, országos 3G lefedettség van, de a gátoldalban, vagy csatornában, ahol melózunk, átkapcsol Edge-re és így tovább működik, a net.

A nyáron jó néhány vihart,esős zivatart úsztunk meg, egy E71 Nokia és a netes hozzáféréssel, a radarképet, időjárást 1perc alatt meg néztünk, kint a semmiben a várostól 12km re.

Odahaza a sticket a pc.re dugva használom, fórumozás webezés, hirdetések feladása, újságokat olvasom, most a télen különösen jól jön.

Az adatsebesség, letöltés=4-6,5Mbit/s, feltöltés=1-1,3Mbit/s, abszolút mindenre alkalmas.

2012. nov. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Itt egy frissen indult blog ami egy közmunkás napjait mutatja be. Sztem ez is nagyon tanulságos: "


És mi benne a tanulság? Hogy mennyi unatkozó munkanélküli van ebben az országban akik unalmukban már a becsületes dolgozó emberek lejáratására kreálnak blogokat?

Hát... végülis, valóban tanulságos.

2012. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!