Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jelképet visel az, aki...

Milyen jelképet visel az, aki szereti a hazáját és tiszteli az őseit?

Figyelt kérdés

Ez egy kisebb közvélemény kutatás az egyik beadandóhoz. Természetesen névtelen. Sokat segítenének a válasszal!


Előre is köszönöm!


2012. okt. 30. 11:12
1 2 3 4
 21/37 Komplikato ***** válasza:
87%

Nem tudom én gyerek koromóta imádom a régi legendákat, nyilván a magyarokat is, meg a régi írásokat, szintén benne a rovásírással, még sem jutna esezmbe Turul madár vagy rovásírás a ruhán vagy tetoválásban.

A Turul a sok törzs közül csak egynek a toteme volt, a rovás írás tudása meg szép dolog, de pl. tök értelmetlen helységnév táblákra tenni. A svédek is büszkék a múltra még sem tesznek tele mindent runnákkal.


Szerintem a szarvas* jelkép sokkal inkább utal az ős legendára, vagy ha annyira ős vallás, akkor az életfa egy szép jelkép.


*Nappal és holddal a szarvai között persze.

2012. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
34%
Én szeretnék rovásírásos tetoválást majd a későbbiekben. Még nem tudom mi lenne a szöveg, de valami ami a magyarsággal kapcsolatos, hisz egy tetoválás örök életre szól úgy, mint a magyarságom is. És inkább tetováltatom magamra azt rovásírással, hogy "Isten álld meg a magyart!" mint kínai írásjelekkel azt, hogy győztes, vagy fene tudja, miket szoktak.
2012. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező!


A Magyar Politika rovatban politizálás folyik!

Ha tisztán kulturális vagy tudományos kérdésként szeretnéd föltenni akkor inkább abba a rovatba rakjad.


Csak jótanács akart lenni :)

2012. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Válaszoló!


Nem véletlenül írtam ide, ez is része a "kutatásnak". Ha érdekel részletesen, hogy miért, írj privát üzenetet és elmondom.


Az én jó tanácsom pedig az, hogy ne szólj bele olyanba, aminek az okát nem ismered! Persze ez is csak egy jó tanács...

2012. okt. 30. 15:40
 25/37 Dick Esmen ***** válasza:
Olyan póló amin Aba Sámuel szerepel,kokárda,illetve nemzeti színű cuccok.
2012. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező!


Én tényleg nem kötekedésként írtam le hanem azt hittem a válaszodból hogy igazán csak szigorúan a kérdésre akartál volna választ kapni!


Sajnálom hogy alapfeltételezésed volt a rosszindulat és ilyen hangnemben válaszoltál nekem!!!


Sok sikert a további kérdezősködéshez...

2012. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
96%
12:09-es vagyok.Az ország kártevőin kívül azt utálom a legjobban,hogy sokan teszik az agyukat,így Nagy-Magyarország,úgy fajvédelem...és közbe meg rosszindulatúak,fúrják a másikat.Nem lesz itt semmi amíg ilyen az emberek hozzáállása.
2012. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
Ja a tetkóim le lettek pontozva? ;DDD
2012. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%
Én Nagy-Magyarország nyakláncot, kitűzőt hordok, pólóban is hasonlókat. Majd tetoválást is szeretnék, turul maradat, de még addig úgyis kiderül :D.
2012. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, megválaszoltam a kérdést, miket szoktak hordani és le lettem pontozva...
2012. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!