Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az iskolákban miért kell...

Az iskolákban miért kell ilyen jellegű teszteket csináltatni a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Olyan tesztet kellett az iskolában csinálni,hogy mi a véleményed a romákról, például,hogy Erőszakosak? Igen/Van amelyik igen van amelyik nem/Nem...és ezek közül kellett választani.

Meg rengeteg ilyen kérdés,hogy mennyire szorgalmas ez a nép? Osztrák,Zsidó,Cigány,Kínai és akkor ott is ugyan ezek a választási lehetőségek.

Nem tudom ez mire jó?Majd elmondhatják hogy milyen rasszisták a magyar fiatalok és,hogy hogy utálják a cigányokat.Persze az okokat nem kérdezték csak válassz egyet.



2012. okt. 26. 13:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
72%

Azért tegyük hozzá a cigánykérdés és a rablások kapcsán hogy amikor egy válaszra reagálva a hivatalos adatokra hivatkoztam hogy "csak" 131 gyilkosság történt 2011-ben és ebben már a magyarok szerelemféltéses és egyéb is benne van akkor a legtöbben alapnak vették hogy a cigányok gyilkosságait nem írják bele a hivatalos adatokba!

Na innentől igazán hogyan vitatkozzunk arról hogy mi a megoldás?

Én ismerem és így elfogadom hogy rengeteg cigánnyal baj van de ha nem komplett kiírtásban, felakasztásban stb gondolkodom hanem mondjuk a munkahelyteremtésben és egyéb "békésebb2 ötletekben akkor én vagyok a szemét libsi aki magyarellenes...


Ezért van hogy ha a magyar gyerek veri meg a lányomat akkor az kivétel és azzal nem kell foglalkozni, azt nem kell megoldani míg ha cigány akkor hirtelen milliónyian jönnének hogy "rendet" tegyenek!


Van sok kevésbé agressziv megoldás csak sokan nem szeretnének vacakolni és végső megoldást akarnak több százezer emberrel...

Én azért ezt durvának tartom...

nem csoda hogy értelmesen jobboldaliakkal valahogy nem tudok beszélni mert magasról tesznek a "sima" rendőrös,polgárőrös stb megoldásokra...

2012. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
90%
De szívesen kitöltöttem volna ha annak idején velünk csináltattak volna ilyet :)
2012. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
80%

20: "azt a következtetést vontam le, hogy a konkrét törvénytelenséget büntetve, a probléma okát nem a cigányok között kell keresni."


Na hát hol? Nincs munkahely? Könyörgöm, magyarnak se... és ennyi képzetlen kubikosra nincs szükség. Tessék szépen bejárni az iskolába és tanulni. Az én adómból ott az iskola, én nem tudom őket reggel felkelteni, megmosdatni és bekísérni az iskolába. Helyettük sem tudok figyelni.

Az a baj, hogy a dolgozó életforma nem vonzó számukra, nekik az csak büdös paraszt munka és lenézik. Aki ki akar emelkedni közülük azokat próbálják visszarántani.

Az ő akaratuk nélkül nem lesz változás sosem.

Hiába jön ide bármelyik multi és hoz egy gyártósort, ők nem tudnak és nem is akarnak mellé állni.

2012. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Pro Patria ***** válasza:
100%

Kedves 73%-os válaszoló!


Te most komolyan azt akarod kifejteni a kutya-macska hasonlattal, hogy a cigányság azért ilyen agresszív és romboló, mert mi "félelemben tartjuk" őket?


--------------


Kedves Kérdező!

Ez, ha tényleg így van, csak egy újabb példája a manipulatív imázs-kialakításnak. Hasonló ahhoz, mint amiről én írtam már ki korábban egy kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__314..


Az antiszemitizmus felmérésére három kérdést tettek fel, de három olyat, amire csak egyféleképpen lehet válaszolni, és az antiszemitizmushoz magához semmi közük. Ugyanilyen tudatos, célirányos felmérésről van itt is szó.


Például, szorgalmasabb-e az osztrák nép, mint a cigány? Van erre, aki azt írja, hogy nem? Igen, azok a liberális emberszeretők, akik még sosem látták azokat, akiket védenek, és mereven elzárkóznak a legkisebb mértékű "szélsőjobboldali" megjegyzésektől is. De aki tényszerűen látja, annak ez egyértelmű. Hogy miért? Nos, annak már társadalmi okai vannak. Az osztrákoknál megvannak a lehetőségek, és az akarat is a sikeres életre, a munkával elért pozícióbeli előrejutásra. Ott a társadalom ösztönzi minden tagját, és egymást hajtják a cél felé. A cigányok generációkon keresztül munkanélküli segélyen nőttek fel, a nyomornegyedekben igényük sincs többre, a munkát szégyennek tekintik, a dolgozókat kiközösítik maguk közül, a bűnözésnek hagyománya van.

Azaz a rövid válasz: igen. Kifejtésre - mint mondtad - nem adnak lehetőséget. Lényeg, hogy elkönyvelhessék, amit el akarnak könyvelni: rasszisták vagyunk, és miattunk nem tudnak ők kitörni a mókuskerékből, nem saját hanyagságuk, önmaguk viselkedése által generált előítéletek, és igénytelenségük miatt.

2012. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!