Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak mennie kell?

Orbánnak mennie kell?

Figyelt kérdés
De ki jöjjön helyette?

2012. okt. 25. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Menni bizony! Ilyen kontárnak nincs helye a Miniszterelnöki székben. Ki jön? Egy komoly ellenfele van, ez Bajnai Gordon.
2012. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Igen, mennie kell!!!
2012. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Igen.

Bár nem komálom a millát meg az egész bal oldalt, de ha jön helyette valaki akkor úgyis Bajnai Gordon jön.

2012. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Ki tudja?


Mi magyarok egy dologgal vagyunk tisztában: azzal, hogy mit NEM akarunk. De nincs ebben az országban két ember, aki meg tudná mondani, mit akar. (azonkívül persze, hogy legyen minden ingyen, neki ne kelljen csinálnia semmit, meg ő legyen az istencsászár itt)

2012. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Komplikato ***** válasza:
96%

Engem biztos páran most megköpködnek.

Igen Orbánnak mennie kell és vigye a "hülyegyerek" bológató semmihez sem értő slepjét is!


De!

Ha már elvonult ő és udvartartása, akkor az ÉRTELMES Fidesz tagok, akiket megbuktatott, elszigetelt vagy elküldött száműzetésbe párton belül, azok szerintem vezethetnék az országot. Mert a legnagyobb bűne volt egy demokrata pártban elsőként kinyírni a demokráciát a saját hatalma érdekében.

2012. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mi magyarok egy dologgal vagyunk tisztában: azzal, hogy mit NEM akarunk."


Ez igaz! Orbánék is így nyertek 2010-ben. Az volt a szlogen, hogy "Gyurcsány takarodj!" oszt kész. Hogy mi legyen amúgy utána azt senki nem tudta. Ez önmagában semmit nem oldott meg.


Orbánnak már a 2002-es vereséggel mennie kellett volna. Egy jól működő demokráciában bukott miniszterelnök nem indul újra és a választók nem is választják újra.

2012. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Ezeknek mind el kell tűnnie a parlamentből:

- Orbán

- Gyurcsány

- Bajnai

- Mesterházy


és ezeknek az egész pártja. Nem vagyok jobbikos. De amit ezek tettek a 22 év alatt, azzal 100%-ig egyetértettem a jobbik október 23.-ai beszédével.


És igen, ezek közül MIND felelősségre kell vonni, azért amit tett. Mind Orbánt, mind Gyurcsányt, mint Bajnait.

2012. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Persze,Orbán menjen,de kit akartok helyette?Gyurcsányt?Belőle elég volt 7 év...Bajnait?Belőle elég volt 1 év is...Inkább tűnjön onnan el az összes pénzéhes egysejtű!!!Az igazi "nép hangja" még nem jött el,hinni pedig felesleges,mivel nem a gazdag nyugaton vagyunk,tudjuk mi a reális.A lényeg,hogy éljük túl,és rúgdossuk ki mindet,jobb mint hogy éljenek a pénzünkön.
2012. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Miért kellene mennie?Talán Mesterházy jobb lenne mi?!!Süt róla a tudatlanság,meg a sunyiság...
2012. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem kell, megvárhatja míg kivágják mint a macskát szarni és szerintem meg is fogja.
2012. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!