Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen a jobbik? + más...

Miért ilyen a jobbik? + más pártok

Figyelt kérdés
Nekem egy bizonyos pontig nagyon szimpatikusak, viszont 1-2 dologban nem. Pl. abban, hogy régen meg akarták szüntetni az rtl klubot meg ilyenek. Nem nézek tv-t, de nem értem, hogy egy párt milyen jogon mer ilyenekbe beleszólni. Szerintem nem szabad ilyen dolgokban korlátozni az embereket, hiszen bármennyire is igénytelen egy csatorna, mindenki azt néz amit akar. Aztán ilyen pl. az egyneműek házassága. Igaz ezt pl. a fidesz-kdnp sem fogadja el, de ebbe sem értem, hogy miért szólnak bele. Meg aztán abba sem, hogy mi a nemzeti vallásunk stb... szerintem ezek olyan dolgok amikben egy ember tud saját maga dönteni. Mi egy párt/kormány feladata? Tényleg ilyen dolgokkal kéne foglalkozniuk, korlátozniuk ilyen dolgokat? Ne haragudjatok, hogy jobbikot írtam igazából más pártra is igaz, csak nem egészen így képzeltem el a kérdést amikor elkezdtem írni :).
2012. okt. 25. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
te amiről beszélsz az a lberalizmus és azért ilyenek a pártok, mert nem liberálisak.
2012. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem mindegy, miért ilyen a jobbik? Nyilvánvaló, hogy egy ilyen primitív, agresszív, a demokráciát és a civilizált viselkedést tagadó bandához semmi köze nem lehet egy normális embernek! Még akkor sem, ha persze ott sem mindig minden és mindenki feltétlenül ellenszenves.
2012. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 rémuralom ***** válasza:
37%
Ha azt gondolod, hogy mindenki azt néz, amit akar, mindenki azzal házasodik, akivel akar stb., akkor nem értem, miért nem vagy ilyen toleráns a véleményekkel is. Hadd gondoljanak már a pártok is azt, amit akarnak. Aztán, ha a népet nem érdekli, amit hablatyolnak, majd változtatnak.
2012. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
ma 20:12 csatlakozom
2012. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Hát én pl nem nézek se retk klubbot dse tíví kettűt. Felőlem akár már holnap beszüntethetnék. Silány csatornák silány embereknek.
2012. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem. Lehet, hogy az előző négy válaszoló nézett, de ők a kérdésre válaszoltak. Ki is a silány?
2012. okt. 29. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!