Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnainak mi a programja?...

Bajnainak mi a programja? Hogy vezeti ki az országot a gödörből? Mi a terve a cigánysággal?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 10:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Bajnainak nics szüksége rá hogy a zsebét tömje, ő vagyonos ember. a 2010-es Miniszterelnöksége alatt sem vett fel fizetést egyszer sem.
2012. okt. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Helyesen így hangzik: Bajnainak nincs szüksége rá hogy a zsebét tömje, ő vagyonos ember. a 2009-2010-es Miniszterelnöksége alatt sem vett fel fizetést egyszer sem.
2012. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Viktorék is vagyonosak mégis mindent a Közgép visz, úgyhogy erről ennyit.

Mellesleg jól jellemzi a magyar valóságot, hogy a pusztán tényekből álló hozzászólásom, miszerint Bajnai a Gyurcsány kormány tagja volt, 0%-os..

2012. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"Viktorék is vagyonosak mégis mindent a Közgép visz, úgyhogy erről ennyit."


Ezért kell leváltani őket! Nem mindenki ilyen, gondolom hallotál már becsületes emberekről is.

2012. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Engem Bajnai nem tud arról meggyőzni, hogy becsületes lenne,már bocsánat.

[link]

2012. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
20:42!Az Mindamellett hogy Bajnait tartom legalkalmasabbnak A miniszterelnöki teendők ellátására azt tudom neked mondani hogy nemfogsz tökéletes jelöltet találni. Mindenkinek vannak hibái és mindenki követ el hibákat is, tökéletes ember nincs. Erre jó példa Orbán. Amit vizsgálnunk kell az az hogy milyen képzettsége van és mennyi hibája van a jelöltnek, valamint hogy mennyi hibát követett el a munkája során. Én Orbánt az elmúlt bő kétéves kormányzása alapján alkalmatlannak tartom a Miniszterelnöki feladatok ellátására.
2012. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Engem Bajnai nem tud arról meggyőzni, hogy becsületes lenne,már bocsánat. "


Spec pont ezt az oligarhahatározót szedték szét szakmailag mert sok leírt állítás nem felel meg a valóságnak vagy végeredményben ferdítés!

A Magyar Nemzetnek már le kellett adnia egy helyreigazítást mart b.romságokat írt és azóta pont az övékét veszi át mindenki.

De ha utánanézel, itt a GYK-n is már többször kibezéltük hogy mekkora kamu a Bajnais oligarhahatározó.


emellett úgy gondolom én is hogy nincs tökéletes jelölt aki fillérekből él és nem találsz valamit a multjában amibe bele lehet kötni!


Már a Jobbikot is szétszedték mert a legtöbb vezetője százmillás villába megy haza alukálni...


De ha tudsz olyan pártot aki makulátlan tiszta és emellett szakmai akkor várom a válaszod mert bizony én ilyet nem találtam!

2012. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Tudnál linkeket dobni légy szíves ahol szétszedtétek az oligarchatározót?

Bajnaival személy szerint az a bajom, mint ahogy már korábban is leírtam, hogy benne volt a Gyurcsány kormányban.

Abban a kormányban amely a maga ostobaságával és cinizmusával lehetővé tette Orbán 2/3-os ámokfutását.

2012. okt. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

18:35! És ennek ellenére mégis népszerű.

Közvéleménykutatás 2012 október 12. Ki a rendszerváltás utáni Magyarország leghitelesebb miniszterelnöke?

Horn Gyula

12%

Orbán Viktor

21%

Boross Péter

2%

Antall József

4%

Bajnai Gordon

42%

Medgyessy Péter

2%

Gyurcsány Ferenc

17%

Összes szavazat: 12287

2012. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!