Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnainak mi a programja?...

Bajnainak mi a programja? Hogy vezeti ki az országot a gödörből? Mi a terve a cigánysággal?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 10:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyértelműen meggyőzött Bajnai arról hogy jóllátja a problémákat, tudja mitkell tenni, megvan a tudása kitartása és akarata hozzá hogy sikeres tudjon lenni. Nem várom tőle hogy csodákat csináljon, elég ha elindul az Ország 2014.ben a fellendülés útján és stabilan emelkedni tud majd. Nemlesz könnyű dolga de bízok benne. Sajnos Orbánékkal elvesztegettünk 4 drága évet.
2012. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Komplikato ***** válasza:
69%

"Sajnos Orbánékkal elvesztegettünk 4 drága évet."

Inkább 16-ot, a jelen dolgok állását megágyazták 98 után, abban a bizonyos 8 évben meg elég sokat dolgoztak rajta, hogy az úgy süljön el ahogyan.

2012. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
15:21! Ha csak ezt az utolsó 4-et vesszük figyelembe akkor is SOKK!
2012. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
6%

Nemtudom hogyan akarja kivezetni az országot a gödörből, de hogy a cigányokat felkarolja, mint eddig mindenki az biztos. Ezért szavazok majd a jobbikra

(A válasz 0 %-ban hasznosnak tűnik)

2012. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
17:45! Szerintem a cigánykérdést is úgy akarja majd megoldani hogy ha a gazdaságot sikerül beindítani akkor fokozatosan munkahelyeket próbál teremteni nekik is.
2012. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
56%
És addig élnek, élősködnek a mi pénzünkön.
2012. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"És addig élnek, élősködnek a mi pénzünkön."

Ha tudsz valami jobb megoldást a cigánykérdés megoldására tudasd Orbánékkal.

Ha Orbán a munkahelyteremtéssel kezdte volna már nem élősködnének annyian rajtunk.

2012. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Látom Bajnainak sikerült megőriznie a kívül állóság és szakértelem álcáját de azért szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy tagja és minisztere volt annak a gyurcsány kabinetnek amely lehetővé tette a 2/3-os ámokfutást...
2012. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

"szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy tagja és minisztere volt annak a gyurcsány kabinetnek amely lehetővé tette a 2/3-os ámokfutást"


Azért az látható hogy Bajnai sokmindennel nemértett egyet a Gyurcsány kormány idején, és ott akkor nemvolt rá lehetősége hogy ezeken a dolgokon érdemben változtatni tudjon. Egy kormány fő csapását a Miniszterelnök viszi, és általában nemenged jelentős beleszólást az általa helyesnek tartott irányvonalba,Bajnai esetében is ezvolt a helyzet. Ami reményre ad okot az az hogy ha Bajnai megnyeri a 2014-es választásokat akkor már azt teszi amit ő jónak lát, és elégjól látja a problémák gyökerét és elégjó válaszai is vannak ezekre a problémákra. Szerintem megvan a képessége rá hogy sikeres legyen és elindítson egy felemelkedési folyamatot Magyarországon. Tudom hogy kemény harcnak néz elébe de én bízok benne!

2012. okt. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Hiszel benne? Bajnai is csak a zsebét fogja tömni.
2012. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!