Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jogalkotó Népszavazással...

Jogalkotó Népszavazással lehetne-e Új Magyarországot Építeni?

Figyelt kérdés
Egy Holland úr vetette fel gyakorlatilag ezt a kérdést az ECHO tv Civil Akadémiája műsorában. Érdekes, hogy a lényegi kérdésekben egyik kormány sem kérte ki a nép véleményét mely a demokrácia alapja. Nem kérte ki akkor amikor a katonákat kiküldte vagy amikor a hitelfelvételt csinált a kormány és még lehetne sorolni.
2009. aug. 9. 17:04
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

18:54-nek. Te egy igazi profi vagy, mert megkeverted a szálakat :-))

Viszont azért nem árt tudnod, hogy ez a kérdés el fog hangzani 300.000 ember előtt. Ott lehetsz te is.

2009. aug. 9. 18:57
 22/34 anonim ***** válasza:
89%

én a jobboldal felé húzok, de azért lenne hozzájuk egy kérdésem:


mi értelme a múlton rágódni????

magyarok nyilai stb... vitéz magyar leventék..


NEM EZ van. Tankok vannak, atombomba, hírszerzés, ak-74. Már nincsenek nyilak. Hagyjuk ezt a magyar vagyok, kemény vagyok szöveget. Oké, ez tény hogy magyarok vagyunk, nem kell mondogatni, inkább tegyünk valamit, hogy ne csak jelszó legyen ez az " Adjon az Isten Szebb Jövőt" hanem valóság.

2009. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

19:01-nek. Aki a hagyományait nem ismeri annak jövője sincsen. Ez alap.

Igen Magyar volt Teller Ede aki az atombombát alkotta meg.

Tehát a szürke állományunk rendben van. A Magyar nyelv ragozó és rendkívül logikus majd 3 X többre képes mint bármelyik nyelv a világon, mert alkotó nyelv!

Igazából van dolgunk az oktatás terén is, hogy ezekkel is tisztában legyünk.

Csatlakozni lehet a jövőhöz, csatlakozzál ezen az oldalon: [link]

Vagy ha a tévénket akarod nézni és meghallani, hogy milyen Magyarország lesz, akkor [link]

2009. aug. 9. 19:39
 24/34 anonim ***** válasza:
59%

Te a történelmet is megakarod hamisítani?Szerinted mikor volt a honfoglalás?És a magyrok nem voltak portyázó népek?

Beszélhettek ti 300.000 ember előtt,de nem zavar,hogy tizmillióan vagyunk?

Amúgy meg az oroszok sok nőt megerőszakoltak az,igaz,de azt állítani,hogy minden magyar nőt,hazugság.Sem engem,sem anyámat vagy a szomszédban lakó nőket nem erőszakolták meg.( Már l6 éves voltam akkor )Viszont ismerek olyan nőt,akit magyar férfi erőszakolt meg.

Álmodozással még soha nem lehetett jobb országot építeni.Ti sem fogtok,erre majd pár év múlva te is rájössz.Csak előbb fel kell nőnöd,dolgoznod a megélhetésedért és megismerni a valóságos életet,

Annak van a legnagyobb hangja,legalábbis mifelénk,aki az apuka pénzéből él és jártatja a száját,mert nincs jobb dolga.Lehet,hogy te is közéjük tartozol?Miből élsz,mit dolgozol,mit teszel le az asztalra?

2009. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
59%

Most olvastam el a linket.Nem elég,hogy zavarosak a nézeteitek,de még kuruzslókat is csatasorba állítotok?Borral gyógyítani rákos betegeket vagy meditációval?

Ez a legnagyobb fokú sarlatánság és felelőtlenség beteg emberekkel szemben.Kihasználni mások hiszékenységét,hogy a bortermelő és a többi "gyógyító" pénzt keressen?Pofátlanság!Ha még akartam volna is csatlakozni hozzátok,ezután mindenkit lebeszélek róla.

2009. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

20:34-nak

10 millió ember helyett írjál 15 milliót, mert ennyi Magyar Ember van!

Megnézted az oldalunkat és ennyire becsináltál :-)), igen babám elszámoltatás lesz!

Mennyit tettem le az asztalra?

3 gyerekem van.

Nem járok segíjért.

Eltartom a családomat.

50 éves vagyok.

Szeretem a hazámat.

Rohadtul utálom, ha átvernek és elveszi valaki a gyerekem jövőjét.

Zabos leszek és demokratikus eszközzel nekimegyek.

Tehát van még kérdésed?

2009. aug. 9. 20:50
 27/34 anonim ***** válasza:
68%

Van kérdésem!Hogy képzeled,hogy az a 300.000 ezer ember ( már ha vannak ennyien) téged fognak követni,és ti elfogtok számoltatni bárkit is?Hogyan akarjátok ezután az országot irányítani,hogy mindenkinek jobb legyen?

A szövegelésedből ez nem derül ki,csak szónokolsz,köztük olyasmit is,ami történelem hamisitás.

Amúgy meg,hogy pontosítsam a magyarok létszámát: a határainkon belül 10 millió magyar állampolgár él,ebben benne vannak a nemzetiségiek is.A határainkon túl pedig még 10 millió magyar vagy magyarszármazású van.Ez összesen 20 millió és nem 15.Ezek közül szerinted hány fog hozzátok csatlakozni.

Ennyi idős korodra már benőhetett volna a fejedlágya.Sajnálom a gyerekeidet,hogy ilyen habókos apjuk van.

Én is magyar vagyok,eleget dolgoztam egész életemben,és amúgy meg az anyád lehetnék a koromnál fogva.

2009. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
75%

Ej, mi a kő van itt?

Jogalkotó népszavazás? :) Kicsit vicces.

Elszámoltatás? :)) Nagyon vicces.


Ha azt kérdezném Tőled, kedves Magyar Ember, hogy a magyar állam (vezetőin keresztül) Téged meglopott-e az emúlt nyolc évben, mit válaszolnál? Valószínűleg azt, hogy igen.

Ha azt kérdezném Tőled, kedves Magyar Ember, hogy TE MEGLOPTAD-E A MAGYAR ÁLLAMOT az elmúlt nyolc évben, akkor mi lenne a válaszod? Szerintem itt véget is érhet a "prédikáció".


Messze álljon tőlem a "politizálás" és politikafüggetlenül mégis hogy gondoltad a "szebb új világot"? Mitől válik szebbé? Attól, hogy augusztus végén egy olyan rendezvényt valósítotok meg "háromszázezer ember előtt", amelynek a szervezését MOST KEZDTÉTEK el?

Vajon az országot is egyik napról a másikra akarjátok "kikormányzoni a sz@rból"?

Hangzatos név, hogy Magyarok Szövetsége. DE SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN nem leszek ennek a szövetségnek a tagja. Bocsánat, hogy ilyet leírtam, de ezt már tudom. Még akkor is ha nem vagyok "jövőbelátó" és "kuruzsló."

Ha megkérdezik, hogy magyar vagyok-e, azt mondom, igen. Ha megkérdezik, hogy büszke vagyok-e rá, azt mondom, hogy nem érdekel. Nekem a magyarságom pont annyit adott, mint a nem létező "spanyolságom". Nem kaptam SEMMI PLUSZT azáltal, hogy magyar vagyok. Igaz nem "hátrányom" ez.


Most én is agymosott vagyok? Nem hinném. Mert elég sokat letettem arra a bizonyos asztalra...

2009. aug. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Előszöris az emberek fejében kéne rendet tenni. Az átlag hozzáállás ma a lesz.rom, nemtörődöm, kit érdekel, csak nekem legyen jó. Főleg az utolsó igaz. Két forintért képesek korábbi nagyon jó haverok összeveszni, ezer forint alatt is embert ölnek, és mindenki magával van elfoglalva. Na jó, mondjuk a magyarok 90%-ára igaz ez. Alapvető dolgok: kidobja az autóból a szemetet menet közben, ha lát valamit inkább elfordítja a fejét.

Amíg ilyen a magyarok viselkedése nem lesz itt semmi haladás, lehet akármilyen kormányunk.

2009. aug. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Érdekes támadása a Magyar Ember a Magyarsággal szemben. Szinte kikéri magának, hogy jobb legyen :-)) kissé mulatságos.

Ha ennyire fel vagy háborodva, akkor lehet, hogy több a pénzed és biztos meg is dolgoztál érte :-)) Gyurcsány is megdolgozott érte :-)) Ugye ezt te sem hiszed csak vallod.

Ne féltsed a gyerekeimet, mert tudják a jó irányt.

Sajnálni a hozzád hasonlókat kell, mert alapból buta lehetsz a Spanyol földet emlegetted.

'0-15-20 millió Magyar a világban szétszórtan él. Majd egyszer összejönnek és egy célért talán tesznek is, de addig amíg ilyen ostoba hozzászólások vannak, amiket itt leadtatok valószínű nem sok kedvük van a hozzátok hasonlóakhoz segíteni.

2009. aug. 10. 09:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!