Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka hogy a Jobbik...

Mi az oka hogy a Jobbik rendezvényén fele annyian voltak mint tavaly?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 19:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
Első válaszoló, no comment. Ha téged fogna körbe a Tavaszmező utcában a kisebbség, és verne egy életre nyomorékká, másnapra te lennél a legnagyobb náci...
2012. okt. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

ok nélkül megverni valakit...?? ez nekem új... :D mindennek oka van... aki be és visszaszól másoknak,az megérdemli, amit kap. ez nem cigányokkal kapcsolatos kérdés...

a 7-esnek meg üzenem, hogy nem a jobbik fog jobb közbiztonságot teremteni. és őszinte leszek, mostanában tényleg úgy gondolom, hogy, akit képes a jobbik a képmutató politikájával megvezetni, azok buták, mind a föld.

2012. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 IronMan84 ***** válasza:
A Jobbik nem csinál cirkuszt a megemlékezésből mint a FIDESZ. 2014-ben én biztosan a Jobbikra fogok szavazni, mert csak a Jobbik képes megszüntetni a Magyarországon egyre veszélyesebbé váló bűnözést és helyreállítani a közbiztonságot. Ne feledjük az MSZP eladósította az országot, magyar termőföldeket és magyar ingatlanokat adott el áron alul külföldieknek. A FIDESZ a saját politikusai dőzsölésének árát (az egykulcsos szja-t) a becsületesen dolgozó munkásemberekkel fizetteti meg értelmetlen különadók formájában (pl. tranzakciós adó, ... stb.), mellyel sok százezer ember megélhetését teszik majdnem lehetetlenné.
2012. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Na mert a Fityesz meg LiBajnai közbiztonságot teremtett, hát hogyne :DDDDDDD LOLOLOLOLOL

Az elmúlt 2 évben nem volt olyan újság, amibe ne szerepelt volna 2-3 késelős, megveréses, megfojtásos, kirablásos stb. hír. Ez nem közbiztonság, ez lófsz esti fénnyel...

2012. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pattanásos tiniként (28 éves) én sem voltam ott, de természetesen a Jobbikra szavazok. Elég volt már a narancsosokból, a vörösökből meg főleg.
2012. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!