Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka hogy a Jobbik...

Mi az oka hogy a Jobbik rendezvényén fele annyian voltak mint tavaly?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
A pattanásos tinik megunták a náculást és elmentek COD-ozni.
2012. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Sajnos az, hogy egyre több jobbikos átállt a FIDESZ-hez. Bejött nekik Orbán turulos szövege. Kb. ennyi ott a színvonal.
2012. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Mert ők az ország második legnépszerűbb pártja, az egyetlen rendszerváltó erő :))))
2012. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Egyrészt eléggé lejáratás szaga van a kérdésednek, én még sehol sem hallottam, hogy fele annyian lettek volna... másrészt alább hagyott a lázongás, a nép így, 2 év után kezd lecsendesedni. Másrészt a jobbikosok nagy része vidéki, hisz a programjuk is elsősorban a vidékieket védné és támogatná, míg Budapesten kisebb népszerűségnek örvendenek, így nem egészen fair fővárosi rendezvények alapján mérni. Fogadni mernék, hogy pl miskolcon sokkal többen voltak/lettek volna, mint tavaly. Szerintem ezügyben nincs miről tovább beszélni.
2012. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
És 4. válaszolóként: én is egy kis "pattanásos tini" voltam a magam 23 évével, közgazdász végzettséggel, jobbikosként.
2012. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Gyurcsány megtömte az Egyetem teret, a Milla pedig ismét teltházat csinált, az elején nem látszott a vége, pedig lejtő volt.

Szóval én mellőzném a Jobbik "azért szavaztak kevesen, mert elégedettek a kormánnyal" jellegű védését.


A baloldali ellenzék egy körvonalazódó balközép erőt tud felmutatni, a szélsőjobb pedig zsidózást és verekedést.

Gratulálunk!

2012. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

"a szélsőjobb pedig zsidózást és verekedést"


Én szélsőjobbos vagyok, mégsem zsidóztam és verekedtem soha. Tisztességes, dolgozó, fiatal nő vagyok, akinek elege van abból a rendszerből, amiben most él. Elegem van abból, hogy az utcán a cigányok zaklatnak állandóan a pénzemért, azért, mert nekem kicsit jobban megy, és hogy minden sarkon kolduló csövesekbe botlom, akiknek, ha nem adom oda legalább egy órabéremet, amiért keményen megdolgozom, akkor megvernek, fenyegetnek. Utálom, hogy az utcán nem sétálhatok vég nyugalomban, folyamatos készenlétben kell lennem, vajon melyik cigány csöves támad rám vagy lopja el a táskámat, hisz már nem egyszer láttam ilyet a városban (és ez Nyugat-Magyarország... milyen lehet a kelet?!). Unom már, hogy más alternatíva nem maradt, mint fiatalként elmenni innen minél messzebbre, különben az élethosszig tartó szenvedés, kuporgatás és valószínűleg éhezés vár ránk, míg mások vígan éldegélnek a ki nem érdemelt segényekből. Szerintem a jobbikosok nagy része így érez, mégpedig így érezni hadd ne legyen bűn!

2012. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
#7-es biztos vagy abban, hogy az általad vázolt problémára a Jobbik megoldást jelentene? Inkább tűnsz elkeseredett átlagpolgárnak, mint meggyőződéses szélsőjobbosnak :)
2012. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 tavol elo ***** válasza:
50%

4-es


Ha ertelmisegi vagy neked is latnod kellene mi folyik a jobbik haza tajan Nem lejaratas hanem tenyekrol van szo es nemcsak oktober 23. hanem korabbi tuntesteseken is mar csak par szaz jobbikos lezeng, volt a Hosok teren a garda megemlekezes az 5, evfordulo ott is alig voltak de ha utana olvasol mint jobbikos mostanaban egyre kevesebben vannak jelen a rendezvenyeiken pedig legtobb esetben ott az egesz jobbik vezerkar! Szerintem a jobbik mar elvesztette a "ciganyozos" meg az "utcai forradalmas" varazsat. A szavazoik is nagyreszt meguntek ezeket a dolgokat es latjak, hogy a jobbik szepen lassan beleolvad a nagypolitikaban, oket is a bizottsagi tagsag es a jovedelem erdekli leginkabb na meg a fidesz szekeret toljak egyfolytaban, na igen csak mert ott a hatalom es ahol a hatalom ott a penz!

2012. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%

szerintem is a kérdező igazi célja leszólni a jobbikot

a híradó szerint néhány ezren voltak. namármost a jobbik sosem csinált budapesten gigatüntetéseket.

milla az milla...ott addig lesznek sokan amíg nem kezdenek el komolyabban politizálni mert előjönnek megint olyan lejárt arcok akik valahogy nem lesznek egytől egyig ok-k az elégedetlen tüntetőknek.

a fidesz ha mást nem vonulni mindig tudott

na akkor a többiek akiket nem pécéztél ki:

lmp ők koszorúztak egyet nem túl sokan pedig ők a fővárosban menők nemde?

az mszp szállodában emlékezett,hát egyik szállodában sem fér el egy hadseregnyi ember,tehát elmentek jobb hijján gyurcsányt hallgatni

összegezve: ne harangozz még a jobbikért

2012. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!