Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki nyerné ma a választásokat?

Ki nyerné ma a választásokat?

Figyelt kérdés
Illetve ki fogja? Jobbik? Fidesz?
2012. okt. 19. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos a Fidesz.... Jobbik? Jó vicc :)
2012. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Fidesz. Jobbik szimpatizáns vagyok, de egyszerűen kb lehetetlennek tartom, hogy ők nyerjenek. A médiában nem kapnak annyi szereplést mint a többi párt, vagy ha mégis, akkor az azért van, mert valami ,,csúnyát" mondtak, tettek. De az biztos, hogy nem lenne annyi szavazata a Fidesznek mint 2010-ben. Talán a 2/3 sem lenne meg.
2012. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

MA a Fidesz nyerné.

De ha az MSZP nyerné, semmivel se lenne jobb, csak még rosszabb és még rosszabb.

Remélem, Bajnainak nem adnak túl sok reklámot.

2012. okt. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%

fidesz :)

a 200 fős parlamentből olyan 120 fős lesz a fideszé a 80 pedig a többieké!


egy fideszes szimpatizáns.

2012. okt. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én!
2012. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem fityisz, esetleg a fityisz meg a divatnácik összeállnak. De max ilyen 10%-os részvételt jósolnék most, mert a hardcore fityisz fanboyokon meg nyuggereken kívül már mindenki elfodult tőlük csakúgy mint a hobbináciktól, akik szintén hitelüket vesztették. De lévén hogy még nincs senki aki az ellenzék élére álljon ezért az a pár elvetemült visszatapsola ezeket a tudatlan barmokat.
2012. okt. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%

Fidesz. Ha MSZP akkor jobban megszívjuk mint most. Jobbik még esélytelen.

(Értem én, hogy nagyon humoros ez a Fidesz=fityisz dolog, de azért egy mondatba ne írjuk már le ötször, mert rohadtul alacsony intelligencia szintre utal az ilyen.)

2012. okt. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Remélem nem, egy volt fideszes.
2012. okt. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A statisztikák szerint a Fidesz nyerné, és ha valami tényleg elképesztő nagy botrányt nem csapnak (tehát az eddigieknél sokkal nagyobbat) akkor szerintem ez így is marad.
2012. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Azért érdekes, hogy az MSZP alatt azt mondtátok, hogy a Fidesszel jobb lesz, most meg azt, hogy ettől sz@rabb már nem lehet.

Könyörgöm ettől sz@rabb?


Bakker egyszerűen nincs alternatíva és választási lehetőség!


Kellene 10 tökös, felelősséget vállalni tudó és akaró ember, aki szakértőként vezetné az államot oszt csá!


De nem mert egyesek őőőőőFITYESZ neeem őőőőEMECPÉ.....

2012. okt. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!