Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » HA a Jobbik nyerné a következő...

HA a Jobbik nyerné a következő választásokat mi a biztosíték arra, hogy azt tennék amit a programjukban ígérnek?

Figyelt kérdés
Mindig lehet hallani, hogy csak a Jobbik programja megvalósítható. De mi a garancia arra, hogy ahhoz tartani is fogják magukat és nem csak azt mondják ellenzékben amit a támogatóik hallani akarnak?
2011. júl. 27. 18:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Eddig egyik párt se tudta betartani maximálisan az ígéretét, csodálkoznék, ha valamelyiknek valaha sikerülne! :D
2011. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
Semmi, ugyan is a Jobbik programja nem megvalósítható! Különben a végén arra fognák, mint a szocik, hogy "mer az ellenzék, és főleg orbánviktor..."
2011. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
Hát nem tudom, ki mondja, hogy az a program megvalósítható, én nem vagyok egy nagy közgazdász, de csak a fejem fogtam, amikor szavazás előtt elolvastam. Az a program ellenkezik az alapvető közgazdaságtani szabályokkal, valamint a józan paraszti ésszel is. Ha nem tetted még meg, akkor olvasd el a programot! Egyetlen "erénye", hogy erősen nacionalista, csak hát az mit sem ér...
2011. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
A szavuk.
2011. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

"én nem vagyok egy nagy közgazdász"


Ezért a mondatrészért meg kár volt billentyűt koptatnod. :)

2011. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Jó, akkor azt a mondatrészt vegyük töröltnek.


Ezt viszont elmagyarázhatnád, hogy érted: "Az alapvető közgazdaságtani szabályok ugyanis mindent a zsidók kezére játszanak"

Mi köze van mondjuk egy Marshall-keresztnek a zsidókhoz? :O

2011. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"""Hát nem tudom, ki mondja, hogy az a program megvalósítható, én nem vagyok egy nagy közgazdász, de csak a fejem fogtam, amikor szavazás előtt elolvastam. Az a program ellenkezik az alapvető közgazdaságtani szabályokkal, valamint a józan paraszti ésszel is. Ha nem tetted még meg, akkor olvasd el a programot! Egyetlen "erénye", hogy erősen nacionalista, csak hát az mit sem ér...



Én nem vagyok Jobbnyik, de ismerem a szociális piacgazdaság elméletét, és olvastam a Jobbnyik programját is. Iddézz vagy másolj, mi a meg nem valósítható.


Mikor ezt kérdezem, a válasz csak néma hullaszag marad!

2011. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

"Épp ezért ez az egyetlen járható út. Az alapvető közgazdaságtani szabályok ugyanis mindent a zsidók kezére játszanak és kizsigerelik, rabszolgasorba hajtják a népet."


Indoklás volt a javából! Tehát, hogy nem lehet sokkal több árút eladni, mint amire kereslet van, az csak a zsidók műve! Hűha!

2011. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

""Indoklás volt a javából! Tehát, hogy nem lehet sokkal több árút eladni, mint amire kereslet van, az csak a zsidók műve! Hűha!



A kereslet nem éppen legitím felosztása, a piaci részesedések manipulatív "cég kivásárlás, dönping, két cég a harmadikat, kartel, és ezer más vadkapitalista megoldás. Talán ez nem esik messze a zsidóktól ha nem tévedek.

2011. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%

"De mi a garancia arra, hogy ahhoz tartani is fogják magukat és nem csak azt mondják ellenzékben amit a támogatóik hallani akarnak?"


Semmi.


A Jobbik soha nem fog kormányra kerülni, és ezt maguk a Jobbik politikusai is tudják. Így tudnak -a kibicnek semmi sem drága alapon- óriási baromságokat mondani, hiszen megvan a parlamenti bekerülésüket biztosító több százezres réteg, viszont sosem lesz annyi támogatójuk, hogy kormányra kerülve porig égjenek ;)

2011. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!