Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » HA a Jobbik nyerné a következő...

HA a Jobbik nyerné a következő választásokat mi a biztosíték arra, hogy azt tennék amit a programjukban ígérnek?

Figyelt kérdés
Mindig lehet hallani, hogy csak a Jobbik programja megvalósítható. De mi a garancia arra, hogy ahhoz tartani is fogják magukat és nem csak azt mondják ellenzékben amit a támogatóik hallani akarnak?
2011. júl. 27. 18:42
1 2
 11/20 anonim válasza:
44%

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:32


Szia!

Én nem értek veled egyet, én nem vagyok Jobbikos, de szerintem mind a 2 nagy pártnál jobb volt a programja.


A kérdezőnek: szerintem megvalósítható a program, sőt a jobbik meg is tenné. A Jobbik az egyetlen olyan párt a parlamentbe, ami fel is mer szólalni, és nem a zsidók irányítják. Én a Jobbikra fogok szavazni, és arra is szavaztam.

2011. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Az ország a cigánybűnözést sem ismerné, ha a Jobbik nem hívja fel rá a figyelmet. Ők szerveztek polgárőrséget, amitől a közbiztonság azon a településen érezhetően javult. Erre jött a rákos pintér, tönkretett mindent.

Szerintem igenis nagy esélye van nekik, hogy kormányra kerüljenek. Más ki lenne? mszp lejáratta magát a 8 év alatt, már csak döglődik. A fidesz már most 1 év alatt nagyot bukott. lmp, a homárok gyülekezet, ugyan már. Nekik már most nagy a táboruk, 3 év múlva meg még nagyobb lesz.

Annak idején senki sem mondta meg, hogy bekerülnek az EU parlamentbe, mégis az aktuális kormánypárttól csupán EGY mandátummal maradtak el.

2011. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%

III.2.3.


"Létrehozzuk a nonprofit alapú, állami vagy szövetkezeti tulajdonú Vidék Bankját, amely alacsony kamattal kínál hosszú

távú hiteleket a megfelelő vidéki célcsoportoknak. Amennyiben a jelenlegi takarékszövetkezeti és hitelszövetkezeti hálózat"


És ha a gazda nem tudja visszafizetni a kölcsönt, mert elverte a jég? Persze... az állam elnézi és volt nincs állami pénz. Pénznyelő...

Na ezt hogy lenne gazdaságos?

2011. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
44%

"lmp, a homárok gyülekezet, ugyan már."

a jobbik náci gyülekezet, ugyan már.

2011. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
57%

"Az ország a cigánybűnözést sem ismerné, ha a Jobbik nem hívja fel rá a figyelmet."


Persze, tudjuk, hogy a cigánybűnözés leginkább a kurucinfón, meg a Jobbik választások környékén szakvámban küldözgetett körleveleiben létezik, hiszen saját politikai pecsenyéjüket sütögetik a mesterségesen felfújt etnikai konfliktusokból. Többek között ezért sem kérünk ebből az iráni terroristákat támogató iszlámbarát bagázsból.

2011. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Egyrészt sosem lesz teljes garancia arra, hogy egy párt kormányon mindent megvalósít, amit a kampányban ígért. Nem feltétlenül az akarat hiánya miatt (bár sokszor éppen azért), hanem azért is, mert nem számolhatnak előzetesen minden esetleges körülménnyel, magyarul nem látnak a jövőbe.

Azt, hogy a párt tartsa magát az ígéreteihez, nagyban elősegítené a parlamenti képviselők visszahívhatóságának bevezetése, amit éppen a JOBBIK szorgalmaz, a parlamenti pártok közül egyedüliként.

2011. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

"hogy egy párt kormányon mindent megvalósít, amit a kampányban ígért. "


Erről jut eszembe:


[link]

2011. júl. 27. 20:35
 18/20 anonim ***** válasza:
Az a garancia, hogy a fidesz sorban valósítja meg a Jobbik programját, persze kicsit megváltoztatva és lerontva. Magyarán meg lehet valósítani, és meg is tennék.
2011. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
77%

A cigánybűnözés nem mesterségesen felfújt etnikai konfliktus, hanem maga a véres valóság. Ezt nemcsak én mondom, hanem azok a tisztességes életet élő nyugdíjasok is, akik mindennap tapasztalják a jelenséget, meg akik már azért nem termelnek semmi zöldséget meg gyümölcsöt, mert azt úgysem ők ennék meg és azért hagynak ott pincesorokat, mert már villanyvezetékeket is ellopják. És ezek még a kisebb dolgok. Na nekik magyarázd meg, hogy nincs cigánybűnözés.

Ha még mindig kételkedsz, tudok sok címet ajánlani, ahol gyűjthetsz rengeteg tapasztalatot.

2011. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ugyan az, amit az összes többi iger!

A külömbseg, hogy a valódi problemák valódi okairól beszenek!

2012. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!