Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki nem szavaz a jobbikra?

Ki nem szavaz a jobbikra?

Figyelt kérdés
És miért nem?
2009. aug. 6. 19:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
54%

Törjön le.


Mondjuk nekem a médiából ennyi jött le.


19:28-as jól megmondta, csakhogy médiából szedte ezeket. Ott pedig nem mondanak ám mindent el...

2009. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
62%
Én sem szavazok a Jobbikra. Hungarista vagyok, nem pedig horthysta, és elvetem az egész demokráciát. Majomcirkusz...bele lehet menni, egy ideig lehet csinálni....eddig mindenki megfulladt benne.
2009. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
45%

"eddig mindenki megfulladt benne."

azért pl. az angolok egészen jól el vannak néhány száz éve az általad oly nagyon lenézett demokráciával... (hogy csak egy országot említsek...)

2009. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
83%
És honnan gondolod, hogy ami Nyugat-Európában működik az itt is beválik??? Honnan gondolod, hogyha a szomszéd Pistikének jól áll a fekete póló akkor neked is jól fog?
2009. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
69%

ezt most nem egészen értem.

ha van egy bevált, és már évszázadok óta bizonyítottan jól (nem hiba nélkül!- jól) működő modell, miért kellene nekünk feltalálnunk a langyos vizet?

2009. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
72%

Pont ezért, most mondtam, lehet hogy Nugat-Európában működik, itt Kelet-Európában nem úgy tűnik! Amúgy én meg ezt nem értem h mi ez h "évszázadok óta", amikor alig 50-80 éve van csak elterjedve a demokrácia. Hollandia és Franciaország kivétel, de a többi európai állam mind monarchia volt az I. Vh.-ig (alkotmányos), akkor hol beszélhetünk évszázadokról? Az ókorban is volt demokrácia, nem volt az sem valami életképes, Hellászt a monarchikus spártaiak védték meg, arról nem beszélve h a görög demokrácián könnyedén keresztül gázolt mind a makedón, mind a római impérium; akkor hol beszélhetünk megint csak a demokrácia életképességéről? Ezek nem azt bizonyítják.


A langyos vízról meg annyit mondanék, hogy szerintem miért ne fedezhetnénk fel? Miért ne találhatnánk fel a spanyol viaszt? Mi lett volna ha Kolumbusz el sem indult volna Nyugat felé, mondván "úgysem én fedezem fel a spanyolviaszt", hát ilyen mentalitással, hogy "úgysem mi fogjuk megcsinálni, úgysem sikerüln nekükn" megrekedtünk volna valahol az őskorban...

2009. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
46%

úgy látom, hogy annyira két malomban őrölünk, hogy felesleges az érvelés.

aki az államformát keveri a társadalmi rendszerrel, annak csak egyet tudok javasolni:

tanulmányozd egy kissé mélyebben a történelmet...

2009. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
57%
Történelem szakos vagyok, de hagyjuk :D........Igen, amúgy felesleges érvelni, mert nekem voltak érveim, neked nem sok....de tányleg hagyjuk abba, nem ez volt a kérdés, a demokrácia természetőrl való dialógra meg nem kiváncsi sztem senki
2009. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
22%

Az a baj hogy Magyar országnak a Magyarokénak kellene lenni?

Hogy mindent elhisztek a bérenc médiáknak?

Nem veszitek észre hogy mossák az agyatokat mert félnek egy új erőtől akinek nincs vaj a fején?

Aki könnyen elszámoltathat mert van rá erkölcsi alapja?

2009. aug. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
85%

"Történelem szakos vagyok, de hagyjuk"

akkor a helyzet még rosszabb, mint gondoltam...

érdekes dolgokat taníthatsz a gyerekeknek, ha nem tudsz különbséget tenni a királyság, mint ÁLLAMFORMA, és a demokrácia, mint TÁRSADALMI REND között...

2009. aug. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!