Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki nem szavaz a jobbikra?

Ki nem szavaz a jobbikra?

Figyelt kérdés
És miért nem?
2009. aug. 6. 19:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%

Én...............

Mert soha senkire sem szavaztam...........

2009. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%
Én nem. Azért, mert hungaristaként nem veszek részt a parlamentáris demokrácia nevű baromságban.
2009. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
60%
Én sem,mert a programjuk nem tetszik,és nem is valósítható meg.
2009. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
62%
Én is,mert úgyszintén nem szavazok senkire soha.
2009. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
57%

Nekem a következő bajaim vannak velük:


1. Nemzetközileg elszigeteltek, borzalmas a sajtójuk, az Európa Parlamentben sem fogadta be senki a jobbikosokat, ezért kénytelenek voltak függetlenek lenni. Persze, lehet, hogy Európa, meg a világsajtó téved, csak hát az tény, hogy nem a világ függ tőlünk, hanem mi függünk a világtól, tehát nemzetközi szempontból nem kormányképesek.


2. Unom és marhaságnak tartom a trianonozást. Nincs ennek ma már semmi értelme, meg jelentősége, de ha van is, most akkor vissza akarják szerezni az elcsatolt területeket? Kivel, mivel, hogy? Összeveszünk, meg háboruzunk a világgal és azon belül minden szomszédunkkal? És akkor megint az 1. pontnál vagyunk.


3. Túlzottan előtérbe állítják a cigánykérdést. Nem baj, hogy felvetették, de nem hiszem, hogy az ország összes gondja-baja erre lenne visszavezethető. Ha csak ezzel foglalkozunk, nem marad energia más, talán fontosabb dolgokra.


4. Ezt az ódivatú szent korona tant is furcsállom. Most akkor menjünk vissza Verbőczyhez? Mit jelent ez ma, mi következik ebből? Ezt értelmesen, konkrétan sose mondták el.


Ezek miatt én nem szavaznék a Jobbikra, bár hangsúlyozom, hogy a többi pártra meg még kevésbé. Ők már "bizonyítottak". De azt nem bánnám, ha a kérdező vagy egy jobbikos megcáfolná a pontjaimat, hátha mégse jól látom. Mondjuk nekem a médiából ennyi jött le, pártprogramot nem olvasok.

2009. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
49%
én se.19:28 kb.jól összefoglalta...
2009. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
57%
Épeszű ember nem szavaz rá. Mert tudja, mi a jó. És a "Jobbik" nem az.
2009. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
67%

"Mondjuk nekem a médiából ennyi jött le, pártprogramot nem olvasok."


Itt a valódi programjuk:


[link]

2009. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
51%

És akkor mi a jó?

MSZP, SZADESZ??

Ostoba...

2009. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
36%

inkább a kezem törjön le, mint erre a holdkóros társaságra szavazzak!

19:28- as tökéletesen összefoglalta az okokat

2009. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!