Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök, hogy a fidesz betilto...

Örültök, hogy a fidesz betiltotta a félkarú rablókat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 10:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
59%
Amikor kétszer tízezret nyertem volna, akkor kidobtak a kocsmából (a félkarú rablónak van logikája, könnyen rá lehet jönni vagy utánaolvasni). Úgyhogy én örülök, hogy ez az igazságtalan szolgáltatás végre be lett tiltva. A vesztesek elköltik az egész pénzüket, a nyertesek pénzét meg nem adják vissza.
2012. okt. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
59%
ez jó döntés volt a fidesztől :))))
2012. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én igen. Személyes okokból. Nem függő van a családban, hanem a fél családom abból él (élt), hogy elektronikus kaszinókat üzemeltetett az országban és külföldön. Mivel már volt szóbeszéd arról, hogy valami lesz, a kaszinók kb. felét kivitték külföldre, a többi bukik. Most sajnálhatnám a családot, de nem tudom. Mindig kinevettek, hogy szegények vagyunk (pedagógus vagyok én is, a férjem is), hogy nem jutunk el külföldre nyaralni, hogy csak egy másfél szobás lakásunk van, stb... Mindig bántottak, kislány korom óta, utáltam már azt a gúnyt. Soha nem vették észre magukat, pedig Ők is csak a szerencsének köszönhetik, hogy volt tőkealap.

Na most úgy néz ki, hogy még mindig van pénz, mert elég sokat fektettek ingatlanba, azokat adogatják el, de megváltozott a szemlélet, most már nálunk akarnak karácsonykor vacsorázni, most megteszi majd a piaci hal meg a sült csirke...

Szóval én örülök. Mocskos dolgokat meséltek nekem, óriási összegek vannak ebben, számunkra felfoghatatlan... és az egészben az a durva, hogy a sok csalás mind legálisan ment...

2012. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!