Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök, hogy a fidesz betilto...

Örültök, hogy a fidesz betiltotta a félkarú rablókat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 10:56
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
* játékgépeket
2012. okt. 12. 10:56
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
Itt már megint nem azzal van a gond,amit csináltak,hanem ahogyan csinálták.
2012. okt. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
Teljes mértékben támogatom az ötletet!!!
2012. okt. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%

Nem volt logikus lépés. Nem örülök.

1: A munkanélküliség nőni fog.

2: Az állam adóbevételtől esik el.

3: Az állam egy felelőtlen kisebbségre hivatkozva korlátozta a felelős többség alapjogait. Igen, én szoktam nyerőgépezni. Évente 600-1000 forintos összegben, húsz, maximum ötvenforintos alapon. Kikérem magamnak, hogy azért ne szórakozhassak, mert van, aki _állítólag_ beledobálja minden pénzét.

4: A szerencsejáték nem fog eltűnni, legfeljebb illegális lesz. Jönnek majd a maszek-lottók, és a többi módszer.

5: Kikérem magamnak, hogy a kormány a világnézete alapján korlátozzon bárkit is. Lázár közölte, hogy a konzervatívok számára a szerencsejáték bűnös dolog. Ez nagyon szép, akkor ők ne játszanak.

2012. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%

Sztem én vagyok az ország egyik legelvetemültebb anti-fityiszese, de ezt még én is támogatom és a fityisz pályafutásának első és egyben egyetlen értelmes döntésének tartom.


Persze lehet mondani hogy most sok becsületes ember vesztette el az állását, csak az a helyzet hogy ez nem igaz, mert egész kis maffia épült errea játékgépes bizniszre. Faterom kiskocsmáját is nem egyszer szétverték mert nem annak a gépeit rakta ki akiét szerintük kellett volna, vagy csak mert egyáltalán nem akart játékgépeket. Persze ez sokat nem lendít a dolgokon mert a maffia majd mossa máshol a pénzét, a lecsúszott csöves alkesz meg elszúrja másra a pénzét, de a kocsmák megszabadultak egy nyűgtől.

2012. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%
nem nem örülök, mert jelenleg az a 40 000 munkahely fontosabb lett volna, mint a népnevelés.
2012. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%

Kalergi!


Neked bármit csinálhat a Fidesz, neked mindig bajod lesz velük és csak kritizálni tudsz, örülni soha.


"Ha van sapka rajta, az a baj. Ha nincs rajta sapka, akkor meg az a baj."


Nem tudtok érdemileg hozzászólni a Fidesz munkássághoz!

2012. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem mi értelme volt ennek a lépésnek.

Aki úgy dönt, hogy játékgépbe dobálja a pénzét, annak az a saját döntése, tegye. Másnak ebből nem lesz baja, csak magának, ha nem lesz gatyára se pénze.


Sőt, bizony egy csomó állami bevétel keletkezik ebből, ami jó. Aki ilyenre költ, adózzon, ne a szorgalmas kisfizetésű emberekről húzzanak le még egy bőrt mindenféle adók+járulékok behajtásával..!


Inkább a segélyeket kellene feltételhez szabni. Ha segéylért kuncsorog a játékgépező, akkor vizsgálják, meg, hogy miért nincs pénze... És ha így pazarol, akkor ne kapjon több segély, majd ezáltal nevelődik.


És még azt sem lehet mondani, hogy mert a családokat óvják... Attól, hog ynem játékgépezhet apuka, nem fog helyreállni a családi béke. Elkölti majd italra, vagy feketén játszik...

2012. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%

A játékgépezés függőséket okoz, és csalás az egész!


-----------------------------------

A nyerési esélyeket lehet állítani a játékgépben, hogy mennyi nyereményt adjon ki. Ez nem véletlenszerű, hanem tudatosan módosított csalás.


-----------------------------------

Tudjátok hány család életét tette tönkre a játékgépezés?

Fingotok sincs róla! Több, mint 40 ezer családot érint! Olvassatok utána!

2012. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

"Évente 600-1000 forintos összegben, húsz, maximum ötvenforintos alapon."


Igen, a többség biztos ilyen téteken játszott....


Nem örülök egyébként, de nem ellenzem.

2012. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!