Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök, hogy a fidesz betilto...

Örültök, hogy a fidesz betiltotta a félkarú rablókat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 10:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%

56

Nem érdekel, más mit csinált. Az én jogaimat ne korlátozzák mások miatt.

2012. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
64%
De lökött vagy. A nyilvános csalást büntetni kell, vagy betiltani. A fidesz a betiltás mellett döntött.
2012. okt. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
Először bosszankodtam miatta, de jobban átgondolva hasznos. Sokan tényleg beleszórták a segélyeket ilyen gépekbe (tudjuk, kikről van szó), és utána meg elmentek lopni. Na, most is lehet, hogy el fogják szórni a pénzt, de azért a játékgépek betiltása némileg talán segít. Bár ettől függetlenül szükség lenne rendes fellépésre a bűnözők ellen.
2012. okt. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
És még valamit: lehet beszélni az egyéni jogokról, meg miegyébről. De ez a játékgép olyan, hogy aki nem függő, annak eszébe nem jutna odamenni, és ilyenbe dobálni be a pénzt. Én csak online kaszinóban játszottam egyszer ilyet igazi pénzzel (így legalább a bent lévő pénz korlátozza, hogy sokat ne herdáljak el), és ki merem mondani, aki még nem próbálta ki, annak fogalma sincs róla, milyen érzés ez. Azt hittem, képes leszek kiszállni, de mikor először megdupláztam a pénzt, másodjára is nekiálltam, és még az eredeti pénzt is buktam. 500Ft-ról van szó, ami tényleg nem sok, de már ilyen kis összegnél is az járt a fejemben, hogy a következő pörgetés tényleg hoz pénzt. Ezeknek a gépeknek a rabja leszel, és az a vicc, hogy ez nem vicc. Azóta nem csináltam, tanultam belőle. De ha valaki rászokik, nem bírja abbahagyni. Mert nem lehet. Én is láttam már függőket, higgye el mindenki, ez nem olyan dolog, amit lehet egyszerű önfegyelemmel kontrollálni. Elég egyszer kipróbálni puszta kíváncsiságból. És mindenki mondhatja, hogy abba lehet hagyni, de aki soha nem próbálta, annak fogalma sincs róla. Higgyétek el, nem lehet.
2012. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Internetes kaszinóban minden "felvételről megy". Te úgy látod, hogy "real time", közben minden már előre rögzített és tudják meddig játszol, ha nyersz és meddig játszol ha veszítesz. Tehát interneten nagy bukás.
2012. okt. 12. 12:05
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
De most komolyan, lehetne szabályozni, vagy ellenőriztetni hogy nem csalás-e, de ez így tényleg hülyeség hogy a fidesz a saját nézetei miatt ilyet csinál. Érdekes módon, más országról még nem hallottam, ahol tiltva lenne.
2012. okt. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Pedig más országban is van és nem csak a fidesz miatt, hanem az összegyűjtött több százezer aláírás miatt.
2012. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%

ma 12:11


A zsidó munkaadómnak, több mint ötszáz játékgépe van és most telepítjük ki Romániába, de sajnos oda már nem tudok kimenni, így más munka után tudok nézni. Az a baj, hogy a szerencsejátékban benne van rendesen a maffia, a főnököm is maffiózó és féltem hogy bajom esik, de most így jó hogy rendesebb munka után nézhetek. A nyerési esélyeket tényleg lehet állítani a gépeken. Szabálytalan, de tényleg lehet! Sőt ha nem állítottuk el, akkor egyszerűen a főnök kirúgott volna. Szinte fillérre meg lehet mondani, hogy egy bejáratott helyen egy gépbe mennyi pénzt dobnak bele. Egy jól beállított gép, havi szinten hozza a kétmilliót. De ugye ez a piac is uralva van, tehát fizetned kell azért, hogy egy kocsmába berakhasd a gépedet vagy egy forgalmas szórakozó helyre és nem a tulajnak, hanem a maffiának kell elsősorban jattolni. Havi fél milliót!

2012. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
64%

"Örültök, hogy a fidesz betiltotta a félkarú rablókat?"


Nem igazán érint egyik oldalról sem a dolog, tehát pont le****om, de azért jó ötletnek tartom.


"2: Az állam adóbevételtől esik el. "

Ha a nyerőgépezők a megmaradó pénzt piára költik, azon csak nyer az állam...


" van, aki _állítólag_ beledobálja minden pénzét."

Konkrétan nem 2 olyat ismerek, aki eléggé lecsúszott a nyerőgépezés miatt. Szóval ez azért nem egészen városi legenda.


"5: Kikérem magamnak, hogy a kormány a világnézete alapján korlátozzon bárkit is."

Bárkit?


" az a 40 000 munkahely "

Az a 40000 munkahely, na az a városi legenda.


"Aki úgy dönt, hogy játékgépbe dobálja a pénzét, annak az a saját döntése, tegye. Másnak ebből nem lesz baja, csak magának, ha nem lesz gatyára se pénze. "

Meg a családjának, gyerekének, gyerekeinek. Nekik se lesz pénz se gatyára, se kenyérre.


"Sőt, bizony egy csomó állami bevétel keletkezik ebből, ami jó."

Mennyi is?

2012. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt az elso normalis huzasa a fidesznek.Az elejen bosszankodtam , mert meggondolatlan intezkedesnek tunt, viszont alapjaban veve ez egy nagyon is idoszeru lepes volt.Sot hamarabb bekellett volna tiltani!
2012. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!