Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mióta és miért számít önkényur...

Mióta és miért számít önkényuralmi jelmondatnak a szebb jövőt és a kitartás?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam már ezt, hogy egy páran önkényuralmi jelmondatnak tekintik ezt a kifejezést, de nem tudom miért meg mi értelme annak tekinteni? Az emberek többsége tényleg vágyik egy jobb jövőre, ahol nem ilyen a gazdaság. És a Jobbiknak sincs semmiféle önkényuralmi jelképük.

2012. okt. 10. 12:40
1 2
 11/13 Pietrosol ***** válasza:
Egy elvem van:nem bántom se magam,se mást!Ha egyetértesz,lehetünk miattam elvtársak/elvtársnők is!
2012. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%

"Aki a nemzethez tartozik, annak nem kell félni az ilyesmitől annyira, míg aki az annak ellensége, persze hogy fél mert saját vesztét látja abban, hogyha a nemzet megerősödik és lerázza magáról a kártevőke"


Így gondolkodnak a román nacionalisták is.

2012. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Pietrosol!


Örülök, hogy így gondolod. Sajnos nagyon sokan nem így vannak ezzel. Kettővel utánad (asszem nem tudom pontosan)pl már kártevő vagyok.


U.I: Az elvtársozást sem támogatom, nem azért írtam...

2012. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!