Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti örültök, hogy Bajnai indul...

Ti örültök, hogy Bajnai indul a '14-es választásokon?

Figyelt kérdés

Én maximálisan támogatom, Orbán ámokfutása meg "szabadságharca" után kész felüdülés lesz.

Végre olyan kormányozná az országot aki ért is hozzá.


2012. okt. 8. 14:31
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
42%

Nem vagyok "jobber", de LiBajnai ugyanakkora káoszt csinálna mint Orsós Viktor kománk. Az emberek várták a Fityeszt mint a messiást, és egy nagy kalap szart kaptak helyette. Ugyanez történne, ha LiBajnai kerülne (újra) hatalomra.

Pontosan ugyanezt írtam Orsós Viktornál is 2,5 éve, akkor is lemínuszoztak a Fityeszesek. Most meg kussolnak mint szar a gazban :DDD hoppácska, annak a "trollnak" GYK-n mégis igaza lett :DDDD wheheheheewwww

2012. okt. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

Tegnap este a Tv ben bejelentették hogy Bajnai megjelenik és beszédet mond október 23 án a MILLA tüntetésén.

Valami beindul.

2012. okt. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
47%

Közvéleménykutatás 2012 október 12. Ki a rendszerváltás utáni Magyarország leghitelesebb miniszterelnöke?

Horn Gyula

12%

Orbán Viktor

21%

Boross Péter

2%

Antall József

4%

Bajnai Gordon

42%

Medgyessy Péter

2%

Gyurcsány Ferenc

17%

Összes szavazat: 12287

2012. okt. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
55%

" Az emberek várták a Fityeszt mint a messiást, és egy nagy kalap szart kaptak helyette. Ugyanez történne, ha LiBajnai kerülne (újra) hatalomra. "


Hogy ki pontozott le az elmúlt 2.5 évben azt nem tudom de hogy az előtte lévő 1 év kompletten kiesett neked az tuti. Mert ugye Bajnai egyrészt nem ígérgetett semmit, másrészt meg elég szépen bizonyította hogy ért ahhoz amit csinál! Főleg hogy egyetlen érvet tud mindenki ellene és az sem kormányzati hanem a régebbi libás ügye! A Fidesz, MSZP, Jobbik szavazók sírva könyörögnének hogy az ő politikusaik ellen csak ennyi legyen a kifogás


Bár abban igazad van hogy a fidesz egy katasztrófa, a Jobbik gazdasági programjában ezermilliárdokat ígér mindenre és azonnal amit a külföldi cégek kizavarásával, az adósság vissza nem fizetésével és az EU-ból való kilépéssel akarna elérni. Nah akinek van esze az őket ne válassza meg!! A DK felejtős Gyurcsánnyal. Az MSZP meg önmagában már annó is tragédia volt. Bajnai voltaz egyetlen értelmes lépésük!

2012. okt. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Hát mielőtt mondták, hogy indul úgy voltam nem megyek el szavazni. Most úgy gondolom elmegyek és szavazok rá. (Hozzáteszem nem vagyok baloldali)
2013. ápr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!