Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti örültök, hogy Bajnai indul...

Ti örültök, hogy Bajnai indul a '14-es választásokon?

Figyelt kérdés

Én maximálisan támogatom, Orbán ámokfutása meg "szabadságharca" után kész felüdülés lesz.

Végre olyan kormányozná az országot aki ért is hozzá.


2012. okt. 8. 14:31
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
64%
Akkor örülnék, ha ismét Oszkó Péter lenne a pénzügyminisztere.
2012. okt. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
67%

"Akkor örülnék, ha ismét Oszkó Péter lenne a pénzügyminisztere."


Egy Bajnai-Oszkó párosnak én is örülnék!

2012. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
55%
És Bajnai megoldaná a cigánykérdést is? Mert nem hiszem... Magyarország legfőbb gondja 10 év múlva nem a gazdaság lesz, ezt már most előre meg merem jósolni.
2012. okt. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
35%

[link]

itt van a legújabb hír már 6,5 % alatt is túljegyzik a magyar állampapírt ...

2012. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
Most 10 év múlva van? Nem. Attól, hogy 10 év múlva lesz egy probléma, még meg kell oldani a mostanit is. A legnagyobb probléma pedig most a gazdaság.
2012. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
76%
ha visszatér,élvezi a szavazatomat! az egyetlen, aki képes rendbe tenni az országot, nem mellékes, hogy az egyetlen, akinek van programja az elkövetkező 10-20 évre.az mszp nulla, se normális emberük, se programjuk, de kb az lmp is ilyen, nahés a jobbik IV. béla terve meg kész vicc...szóval hajrá bajnai, hajrá magyarország! elvileg a milla rendezvényen jelenti be, hogy indul.... és nem hiszem, hogy beáll bármelyik párt mögé is...az új választási törvény alapján, szinte bárki indulhat :) szóval viki öngólt lőtt :)
2012. okt. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
0%
22:53, csak tájékoztatásul közlöm, hogy LiBajnai a "nulla MSZP" oldalán térne vissza, nemigen tartom valószínűnek, hogy saját pártot csinálna. Az MSZP-t pedig az elmúlt 8 évben volt szerencsénk kiismerni. Elég is volt belőre pár milliárd évre szerintem (ebben igazad van egyébként, az MSZP valóban egy nagy nulla)
2012. okt. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
6%
Hát hogyne örülnék, hogy visszatér! Kötélgyáram van.
2012. okt. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
60%
nem hinném, hogy beáll az mszp, sem a dk mögé....gyurcsányt utálja....a mesterházy meg személyes hatalmat és egyedüli győzelmet akar, így nem hinném, hogy támogatná, hogy bajnai legyen a párt "arca".. szerintem bajnai a milla és lmp támogatását fogja élvezni...de megtehetné az új váltörvény alapján, hogy maga embereivel szakértői gárdaként elinduljanak. akár én is indulhatok, ha összegyűjtöm az aláírásokat :D
2012. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
54%
és megmondom őszintén, hogy nem érdekel túlságosan, hogy az itteni jobbikosok folyamatosan nyomják a negatív szavazatokat...inkább levágnám a kezem, minthogy rájuk szavazzak! és az értelmes emberek is ugyanezt tennék... mert tudják, hogy az lenne a fidesz utáni következő ámokfutás! idióták!
2012. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!