Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 11 db azaz 11 darab, modern,...

11 db azaz 11 darab, modern, focipályát kapott Felcsút! A lakosainak száma:1764 fő. Kérem kiszámolni a 11db focipályának mekkora része jut egy lakosra?

Figyelt kérdés
Azért kellett ennyi modernizált focipálya,mert kivágták a fákat és elfűtötték,azért mert a füvesített helyen könnyen észre lehet venni az el vagy besurranót, nem kell füsttel jelezni a szomszédnak,gyere komám szarvashúsra,Fecsút focilabdával akar kereskedni? Ha van olyan ötleted ami illik a focipálya esethez,írd meg hadd nevessünk együtt!!!!!
2012. okt. 6. 18:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Mi? Elfutottek a fakat ezert epitettek focipalyat? Ez hu...seg.
2012. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
11%
Fociakadémia volt ott eddig is, mit gondolsz, hol a fenébe játszanak? A réten?
2012. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

"mit gondolsz, hol a fenébe játszanak? A réten?"


Mért a foci pálya szerinted hol van, a hegyen?

2012. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
11??? WTF?
2012. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
9%

Az egy labdarúgó akadémia ha érdekel, és nem csak felcsutiaknak van. A környező helységekről járnak ide fiatalok-gyerekek már 4-5-6 éves kortól!

A szomszéd faluban lakom...


Nevessél csak!!

2012. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

1. Orbán vezér felcsúti;

2. focizik;

3. van még kérdés?!

2012. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
93%
5-ös vagyok. Inkább azzal kellene foglalkozni, hogy a felcsúti polgármester miért lett kiskirály!? Mezőgazdasági szakközépet építeni egy faluba??
2012. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem legyen Magyarország új fővárosa is Felcsút, elvégre ez járna Viktor szülőfalujának.

11 focipálya ehhez képest lófütty!

2012. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

"Mért a foci pálya szerinted hol van, a hegyen?"

Nem bakter, a te fejeden, mert olyan sík.

Komolyan, fociakadémia van ott, hány pályának kéne lennie? Kettőnek? Az általánosba ahová jártam ott több volt kettőnél. 11 lófütty.

2012. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
9-es: Ugyan írd már le, hova jártál általánosba (már ha sikerült befejezni), ahol kettőnél több focipálya volt? Érdekes, én még olyat se láttam, hogy akár csak egy focipálya is lett volna egy általános iskola területén... Segítség: FOCIPÁLYA, nem kézilabda... Egy kicsit nagyobb és füves...
2012. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!