Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A görögök miért utálják a...

A görögök miért utálják a németeket, mikor ők tömik őket pénzzel?

Figyelt kérdés
Ez olyan mikor a kiérkező mentőst verik meg.
2012. szept. 23. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Ez nézőpont kérdése!

Kérdező te is tájékozódhatnál mielőtt ilyet kérdenél!

Magyarok többsége miért utálja az uniót mikor több ezer milió euróból épül M.ország?

Hiábba a sokmiliárdos euros hitel a görög gazdaságnak azt egy görög nem érzi csak a megszoritásokat egyre rosszabb életkörülményeket.

Ha majd ithon is ez lessz talán majd megérted!

2012. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

El vagy tévedve.

Nyugodtan keress rá, feketén-fehéren ott van, h Görögország éves költségvetése most úgy néz ki, h minden segélyt, juttatást lefeleztek, csökkentettek, megvontak, míg a fegyverkezésre szánt összeget növelték, mert Németország így látta jónak.

Rem nem kell elárulnom, h ki látja el fegyverekkel a görögöket:)

2012. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%

"Kedves" második:


"Görögország éves költségvetése most úgy néz ki, h minden segélyt, juttatást lefeleztek, csökkentettek, megvontak, míg a fegyverkezésre szánt összeget növelték, mert Németország így látta jónak.

Rem nem kell elárulnom, h ki látja el fegyverekkel a görögöket"


Remélem, azt tudod, hogy a németeknek - mármint az egyszerü, fizetésböl élö embereknek - IS mindenféle kedvezményt, segélyt, stb megszorítottak, mert valahonnan el kell vonni azt a rengeteg pénzt, amit GÖrögország kap.

Ugyanis Németországban sem a mezön terem a pénz, azt az emberek termelik meg - és nem azok, akik szétosztogatják.


Mellékesen az utolsó megjegyzésedhez csak annyit, hogy garatnáltan NEM Németországtól kapnak fegyvereket, mert ott nincs fegyvergyártás sem. (A II. VH miatt nem gyárthatnak semmi ilyesmit...)

2012. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem gyárthattak....:)
2012. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Az emberek a pozitív dolgokat természetesnek veszik egy idő után. Viszont legkisebb megszorításért azonnal hőbörögnek. És a görögöknél nem kicsi volt.
2012. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Ma sem gyárthatnak - Németországban élek, és ismerem az itteni megszoritásokat.
2012. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Németországban erős a hadiipar...
2012. szept. 23. 22:15
 8/13 gomzoli ***** válasza:

Naná, hogy gyártanak! A HK a legnagyobb európai fegyvergyártó (oroszországtól eltekintve).

A megszorításokról meg nem kell ódákat regélni (mármint a németországbeliekről), az átlagember észre sem veszi, csak a média szajkózza. És képzeld, mi is itt élünk, 10 éve, úgyhogy én is tudom, miről beszélek.

A görögök nem maguktól kerültek oda, ahova jutottak.

2012. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha én német lennék, én se örülnék, hogy szórják szanaszéjjel az adómat.

Németország viszi a hátán az EU-t, ez köztudott.

2012. szept. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"A megszorításokról meg nem kell ódákat regélni (mármint a németországbeliekről), az átlagember észre sem veszi, csak a média szajkózza. És képzeld, mi is itt élünk, 10 éve, úgyhogy én is tudom, miről beszélek. "


Nem hinném, hogy rajtad kivül sok olyan van, aki nem vette észre azt, hogy mennyivel rosszabb az átlagos, FIZETÉSBÖL élö embereknek Németországban. Csak az utolsó évben minden élelmiszernek meg mindennapos használti dolognak kb 1,5-szeres az ára - de ez NEKED nem probléma, gondolom azért, mert nem dolgozl meg a pénzedért. Az adó meg ugyanannyi jöedelem mellett kb 10-15 %-kal több.

Szóval az ÁTLAGEMBER észreveszi, csak azok nem, akiknek "csak úgy" jön a pénz, és eleve nem tudnak mit kezdeni vele, annyi.

2012. szept. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!