Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Munkáspárt örökre megmarad...

A Munkáspárt örökre megmarad egy nyugdíjas nosztalgiaklubnak vagy egyszer még politikai tényezővé is válhat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelen formájában szerintem lassan megszűnik majd létezni, mivel a tagjai lassacskán távoznak az élők sorából. Viszont szerintem helyette egy olyan pártnak lenne létjogosultsága, ami a dolgozó emberek érdekeit tartja szem előtt a segélyen élők és a nyugdíjasok helyett.
2012. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak azért fiatal aktivistái is, bár elhanyagolható. Szerintem nem tűnik el, de megmarad 1% támogatottság alatti pártként.
2012. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én úgy látom egyáltalán nem sikerül megszólítaniuk a ma emberét,és alkalmazkodni sem sikerült megfelelően a mai társadalmi viszonyokhoz,problémákhoz.Jópár éve beleolvastam a lapjukba,éppen Terézanyán gúnyolódtak mikor meghalt.Ilyen hozzállással sokra nem fogják vinni az biztos.De amit ők csinálnának azt lefedi már úgyis valamelyik másik párt programja,végülis jobban belegondolva nincs is igény egy ilyen kommunista pártra a XXI században.
2012. szept. 16. 22:44
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
óóóó ne örüljön a burzsoázia! lesz még magyarországon szocializmus! lesz még itt kommunista kormány. az osztályellenség és a reakció napjai meg vannak számlálva! ELŐRE VÖRÖSÖK!
2012. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
? WTF ?
2012. szept. 16. 23:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos ökörködés, kérdező. Nem kell komolyan venni.
2012. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!