Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megérte nekünk hazahozatni...

Megérte nekünk hazahozatni ezt a három idióta nyugdíjas rendőrt Szíriából?

Figyelt kérdés
Teljesen egyértelmű, hogy szakértőként dolgoztak a szíriai kormány megbízásából, és gennyesre keresték magukat. Most a mi pénzünkön menekítik ki ezeket a hősöket.
2012. aug. 27. 18:41
 1/8 Pro Patria ***** válasza:
100%

Nem hősök, de akkor sem hagyunk bajban senkit. A magyar állampolgárok biztonságáért mindenkor a magyar állam a felelős. Belföldön és külföldön egyaránt.


Az más kérdés, hogy nem jöttek haza, mikor direkt megmondták minden ottani magyarnak, hogy jöjjön haza. A kiszabadítást nem sajnálom, a költségek megtérítése velük viszont akár jogos is lenne.

2012. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem hősök, de számomra kifejezetten megnyugtató, hogy még akkor sem hagynának megdögleni, ha én lennék a hülye.

Ez van, aki ilyen helyzetbe kerül, azt haza kell hozni.

Ha nem hozták volna őket haza és pár nap múlva bejelentik, hogy mindhármat agyonlőtték, örülnél?

2012. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Dehogy örülnék.
2012. aug. 27. 19:08
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

A magyar hatóságoknak semmi közük nem volt a kiszabadulásukhoz. De mivel az államnak gondoskodnia kell az állampolgárairól, elvárható, hogy hazahozzák őket.

De, hogy kifizettessék az útiköltséget, az tényleg jogos.

2012. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem érdemes kivizsgálni, hogy milyen ügyben tartózkodtak Szíriában ... de én is pozitívan értékelem, h. számíthatunk az állam segítségére ilyen ügyekben...
2012. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

"Nem hősök, de számomra kifejezetten megnyugtató, hogy még akkor sem hagynának megdögleni, ha én lennék a hülye.

Ez van, aki ilyen helyzetbe kerül, azt haza kell hozni. "


Hidd el, ha nincs annyi pénzed, mint ennek a három exzsarunak, akkor téged hagynának megdögleni...

2012. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pro Patria ***** válasza:

Kedves 21:12-es válaszol!


Más túszokat is mentettek ki, nem is oly rég.

2012. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a magyar Ryan közlegény megmentése - akció.

Legyünk rá büszkék, hogy legalább sikerrel jártunk. :)

2012. szept. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!