Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány százalék hogy a Jobbik...

Randy98 kérdése:

Hány százalék hogy a Jobbik nyeri a 2014 választásokat? A magyaroknak jobb lenne?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 18:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
De bírom hogy már is náciztok! :D szánalmasak vagytok! Bocsi hogy nem vagyok kommunista vagy narancs sárga! :) nemzeti nacionalista vagyok és utálom a rasszistákat és antiszemitákat! :) És ha már is nácizással kezdtek, na igen akkor nem velem van a baj én nem vagyok előítéletes! Nézzetek kicsit magatokba! Mert ha nektek valamilyen megjegyzés nem tetszik akkor már is az embernek támadtok!!!!szánalmasak vagytok de én ezen csak mosolygok! :) de ne feledjétek a sértő kommentjeitektől a Jobbik VOLT,VAN és LESZ--->URALKODNI FOG! Adjon az Isten nektek Szebb jövőt Magyar társaim. :)
2012. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Utolsónak:DDD Házi feladat a következő: Sörpuccs, Náci párt, Hitler, Hitler Yougen, 1936-1945. Tudom hogy ezt csak 8. fogjátok venni! De olvass már utána te kis Nacionalista....
2012. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 hájaaa ***** válasza:
Akkor nem nacionalista(főleg nem nemzeti) hanem "hazafi" vagy!
2012. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
mondja már meg valaki, hogy a Jobbik programjában hányszor olvasható pl az árja szó, vagy esetleg hol tesznek rá utalást :D
2012. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
12. es emelt szintű végzős vagyok tehát száz hogy aki nekem pofázik hitlerről meg a sör puccs ról az kb. szak közepet végezhetett :P ink. menny vissza heggeszteni te kis hungarofób! :)
2012. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Utolsó, tényleg mindenféle hátsó szándék nélkül, de az emelt zintű érettségin (is) pontozzák a helyesírást is, szóval érdemes készülni :D
2012. szept. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

25

Kevés vagy te a politikához, öcsi!

2012. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ha annyira tisztában vagy a Jobbikkal, meg a hazafisággal. Akkor gondolkodj már el ezeken. Írd már le mi jó származna a Jobbikból! Lehet neked van igazad és én tudom rosszul!
2012. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Nekem az lenne a véleményem, hogy nézzük meg a Jobbikot is, több rosszat már nem csinálhat, mint az előző 2!Viszont igaz, hogy néhányrészt kihagyhatna a programjából a Jobbik(pl.:halálbüntetés) néhányat pedig későbbre halaszthatna(pl.:EU-ból kilépés)
2012. szept. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

29, vakon hogy tudsz netezni?

Nem érted hogy pont azzal van a baj, hogy olyan dolgokat ígérnek, amit nem lehet betartani? Se halálbüntetni nem lehet, se az EUból kilépni. Ezeket azért mondják, hogy a kannást kortyolgató, szebb jövő ígérgető réteget megtartsák. Jobban bűzlik a populizmustól mint a Fidesz, pedig ők profik abban. Nulla politikai, gazdasági mozgásterük van, de a hozzáértésük is nulla. Csak hatalmat szeretnének.

2012. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!