Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány százalék hogy a Jobbik...

Randy98 kérdése:

Hány százalék hogy a Jobbik nyeri a 2014 választásokat? A magyaroknak jobb lenne?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 18:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
A Jobbik soha nem fog választásokat nyerni. Ausztriában is volt egy Jörg Haider nevezetű illető, aki megnyerhette volna a választásokat. Autóbalesetben (???) meghalt... Ő is szélsőjobb volt...
2012. szept. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

"Jörg Haider nevezetű illető, aki megnyerhette volna a választásokat"


Meg is nyerte, de külső nyomásra le kellett mondania.

2012. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
33%
Jobbik.... hmm... Adja az ég hogy ne nyerjenek választást.
2012. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
reméljük marad a fidesz, és az az 1-2millió (vagymárcsak néhány százezer) ember, aki dolgozik, továbbra is eltartja az országot. így mindenki jól jár, nemigaz?:))
2012. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
83%
2014 ben még nem lesz kormány párt viszont nagyon nagyon erős ellenzéki párt! Az is benne van a pakliban hogy a szocikat is meg előzik, s ha ez a politikát folytatják tovább akkor 2018/2022-re kormány párt is lehet! Hát adja meg az Isten hogy így legyen! Vezesse Vona Gáborékat A Jó Isten arra a szintre hogy már választásokat sem kelljen ki írni, mert a jobbik 3/3-os lesz! Na akkor fogok meg nyugodni végre! Ha szélső jobbok 1 párt rendszer lesz! Én remélem hogy így lesz! ÉS hála az Istennek hogy a 18 és 35 évesek körében magasan az első számú választott politikai erő a jobbik!Remélem hogy ez a szám csak nőni fog! Biztos vagyok benne mert a vidéki diákok/ emberek (mint én) saját környezetünkben tapasztaljuk a cigány bűnözést a privatizációkat a munka nélküliséget stb. tehát a vidék legyen csak jobbikos!!!! :)
2012. szept. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%

15

Buta taknyos divatnáci vagy.

2012. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

15, az lehet hogy a jelenlegi 18-35 évesek között népszerű a Jobbik Magyarországért Mozgalom, de hogy akik utánuk vannak (tehát mi), ne is álmodj róla! :D

Sok iskolaváltásom miatt jártam már kimondottan Jobbikos beállítottságú diákokkal teli iskolába, liberálisba stb. Tapasztalataim szerint úgy kb. minden második 18 éven aluli elhagyná az országot érettségi után, és úgy kb minden 4. el is fogja hagyni.

Aztán majd marad az a pár ezer fiatal felnőtt eltartani az országot. Akkor fogtok majd sírni hogy mit rontottatok el, hogy ennyire megutáltattátok velünk ezt az országot. :)

F/16

2012. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi kérdező hogy így offoltam, de szerintem megkapod benne a választ a kérdésedre ;)
2012. szept. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
tudod mirét jó, hogy a 18éven aluliak nem szavazhatnak? mert fingotok sincs az egészről. magyarázd el a 30-40éves közgazdászoknak, tanult embereknek, hogy te hogy megmondod a dolgokat, mert te okosabb vagy mint ők.
2012. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
De annyira bírom az ilyen divat nácikat... azt se tudják mi lenne a következménye a döntésüknek, Biztosra veszik hogy "áriák" és lesz helyük majd :)) Gratulálok fiam!
2012. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!