Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nettó 52000 ft. -ból, hogyan...

Nettó 52000 ft. -ból, hogyan lehet megélni?

Figyelt kérdés
Kinek mennyi marad a jövedelméből? Járom a plázákat, s nem értem 38 ezer ft egy cipő, semmi extra csak egy cipő. Kinek a pénztárcájához van ez az ár kitalálva?A politikusok belegondolnak, hogy emberek mennyit keresnek, mennyiből élnek? 16 ezer ft csak a közös költség és még sehol a többi rezsi, meg enni is jó volna. Nyaralás? Álmodni se merünk. Neked mi a véleményed?
2009. júl. 29. 18:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Már tökmindegy mire meg kire szavaztok mindent eladtak már, itt már soha sem lesz saját gazdaság.. Lassan már földteruletek sem lesznek mert azokat is folyamatosan adják el.. A velencei tó most még meguszta, de pár év mulva már nem fogja...
2009. júl. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevezném irigykedésnek azt,hogy a társadalom nagyobb részének súlyos alapvető anyagi gondjai vannak

(rezsi,élelmiszer,lakhatás),adig mások 20 milliós terepjárókkal közlekednek.

Félre ne érts..qvára nem érdekel az ha vki Ferrarival jár..,de úgy már zavar ha én a munkámból keresett pénzemből nem tudom kifizetni a csekkjeimet,és nem tudom hogy Hó.30-n lesz-e pénzem 1 kg kenyérre.

2009. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudjátok leginkább a szarrágás m iatt tart itt a népesség, mert mindent elvállal még ingyen is!!

Ezért tudnak a multik oylan marhákat foglalkoztatni aki 60-70 ezerért keccsölnek egy hónapon át!!


Ha a magyarság nem lenne ilyen szarrágó és még egymással is fukar akkor ezeknek a tetveknek nem lenne táptalajuk, a dolog a 22 es csapdájára hajaz...

2009. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

Én ebben az országban még nem láttam igazi gyujtogatós törös zuzós sztrájkot amikor az eberek bekurják a kirakatokat a plázákban és rohannak a cuccal ahogy csak tudnak, meg felgyujtják a sok rohadt multit...

Nem sirnia kéne a sok csorónak hanem cselekedni!

Mellesleg ma rugtak ki a tescos állásomból ahol havi 120 at kerestem, de büszke vagyok magamra mert a majomköcsög fönököm nem tudott megtörni sem megalázni, nála elszakadt a cérna, nekem pedig dagad a májam a kárörömtöl!!

2009. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg el ne higyjétek már hogy a multiknál létszámstopp van, nagy turóst van!!

Félretájékoztatjáka közvéleményt hogy lejjebbnyomják a fizetéseket a minimálbér felé!!


Fél évet melóztam a tacskonál és kiismertem néhány gusztustalan trükkjét, mellesleg 3 új kollegát is vettek fel míg ott voltam csak mi osztályunkra ami egy kb 10 fös csapat. De a melósok jönnek mennek, meg a kölsüs munkaerö is gyakran cserélödik..

2009. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%
Szoval a megoldás marha egyszeru, nem kell senkinek sem elvállalni fillérekért az állást!
2009. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon igaza van a 20.33-nak! A nyavajgásunktól senki nem fog meghatódni, látszik, hogy lazán leszarják. De mivel állndóan nő a nyomor és a kizsákmányolás, kell lennie egy határnak, ahol vagy mégiscsak tesznek valami engedményt, vagy nagy baj lesz.
2009. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%

Nettó 52000-ból avagy kik és mik tettek bennünket tönkre?


Tudom hogy vérlázító és legszívesebben ökölbe szorulna az embernek a talpa is amikor arra a 96 000 000 -s végkielégítésre vagy arra az összerázva 4 000 000 havira gondoltok. És amikor összeveti a saját relatív "nyomorúságával " akkor talán még jobban ökölbe szorul. De elmondom nektek hogy ez semmi a hoz képest ahogy szalad ki az a kölcsönkért Eurók milliója az orrunk előtt.


Alap" ha az export mérlegünk 5-10% kal magasabb mint az inport akkor 0 ára hozzuk csak a nemzet gazdasági mérleget. Tekintettel arra hogy vannak olyan kedvezőtlen feltételeink pénz romlás. kamat politika stb amiknek a negatív hatása eltűnik.


De van egy még rosszabb!



Eu-s pénz felhasználás: A tagság befizetése 25 % önerő állami , önkormányzati,(magán , e rá nem jellemző).

Gyakorlatilag a 40-50% a magyar pénz.

Ha megkapja egy külföldi cég akkor az esetek többségében a munkát akkor a többit el is viszi jobb esetbe.

Persze előfordulhat profiltól függően hogy 60-70% át is.

Ám ha kifele dolgozik az Eu ba akkor még érdekesebb a dolog mert csak kihasználja a kedvezőlehetőségeket és a mellett hogy ott lesznek a mutatói az export mérlegben még is bukó nekünk.Hiszen a teljes nettó bevételének szinte a teljest ki viszi haza.

A magyar piacon 10% ban vannak jelen de 40% a kivitel részesedéséből ami azt jelenti hogy ennyivel rosszabb valójában a nemzetgazdasági mérlegünk.

Mikor az ő országából kell megvenni minden gépet nem ritkán még az épülő üzemcsarnok anyagát is.

Akkor mekkora bukóban vagyunk?


Multi trükk!!! Rövidlejáratú csomagolt vagy nem csomagolt élelmiszerek esetén főleg" más területeken is".


Beadod az ajánlatod kapacitás kimutatásokkal.

Mekkora a 100% kapacitásod,mennyit használsz most, hány vásárlód , megrendelőd van, mik a terveid stb.


Beadnak egy jó árat úgy hogy a maradék szabad kapacitásod és még egy kevés, hogy be áldozod az első régi megrendelőd az ígéretes üzletért. Aztán hamarosan jönnek az újabb igények ,de csak addig a ponti amíg nem vagy nekik kiszolgáltatva annyira hogy ha kiszállnak akkor már ne tudj működni. Ekkor kezdődik a " gyarmatosítás"mert csak annyit hajlandóak fizetni hogy megélj és fenn tartsd

a céged és szállíts.


Szóval ezekhez és ehez számtalan hasonlóhoz képest csak piti lopások amit ezek a bohócok csinálnak és az igazi bűnük hogy hagyják hogy lapátolják kifelé a pénzt.


fenyő

2009. júl. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

mindenki csak sír... TALÁLJATOK VMI MÓDSZERT AMIBŐL MEGÉLHETTEK.. -.- am anyám 305e t keres (kerekitve) faterom vállalkozó 400-500 jobb időkben 600. sose kérek tőlük egy fityinget sem.. 16 vagyok és simán összekeresek 50-60 at anélkül hogy dolgoznék :P cask okosan..

Mindenki nyavajog ebben az országban hogy többet többet.. de képzeljük már el hogy nézne ki, ha mindenkinek telre mindenre.. kb a középosztály/szegény egy szinten lenne.. ez azért nem lenne jó. tanuljatok, keressetek munkát vagy mittudomén.. mostmár minden faluban van internet.. találjátok fel magatokat

2010. jún. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!